Home Programme

Talk

12 ran cosplayerových

Eliška „Arashi“ Lysoňková

A2, studio stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 21:00–22:00
2. světová válka z pohledu Japonska a život císaře Hirohita

Petr „Hafi“ Hofman

Hall A (KC)  ·  Friday 24. 5. 2019 19:30–20:30
3D tisk v cosplayi: od modelování po barvení

Adam „Malexan“ Štajner, Aleš „Ali“ Strmiska, Luboš Zíma

A2, studio stage  ·  Friday 24. 5. 2019 20:30–21:30
Alternativní móda: od ponožky po klobouk

Anna "Shuffle" Zmeškalová

A1, Fashion corner  ·  Saturday 25. 5. 2019 17:00–18:00
An Introduction to Leather Crafting

Andy Valentine

Hall B (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 17:30–18:30
Anime a křesťanství

Jakub „Exa“ Greń

Hall A (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 09:00–10:00
Anime světy, ve kterých (ne)chcete žít

Oliver „MrTigerHD“ Černický

A2, studio stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 18:30–19:30
BJD od Ludvíka XIV. až po BTS

Tessu, Andrea Yuzu Holečková

A1, Fashion corner  ·  Saturday 25. 5. 2019 19:00–20:00
Bojuj podle svého charakteru

Robert Waschka

Rotunda  ·  Sunday 26. 5. 2019 10:00–11:00
stream  ·  A1, stream  ·  Sunday 26. 5. 2019 10:00–11:00
Closing
Rotunda  ·  Sunday 26. 5. 2019 14:00–15:00
stream  ·  A1, stream  ·  Sunday 26. 5. 2019 14:00–15:00
Cosplay Act Workshop

Macky Cosplay

Hall B (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 18:30–19:30
Cosplay and Otaku History in Japan

Hikari Green

Hall B (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 09:00–10:00
Cosplay armor: From reference to wearable costume

CaptainGhostly

A2, studio stage  ·  Sunday 26. 5. 2019 09:00–10:00
Crossdressing - the hell is dat?

Darci

A1, Fashion corner  ·  Friday 24. 5. 2019 20:00–21:00
Designing Male Characters Fanservice: The Struggle

Hellyon White

A2, studio stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 12:30–13:30
Do Japonska za idoly

Luci

A1, Fashion corner  ·  Saturday 25. 5. 2019 15:00–16:00
Doll Photography

“Orchid Dolls” - Catalina Bordoy

A2, studio stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 15:00–16:00
Fake Is Sad/Bootleg Panel

Maakie

Hall Morava  ·  Sunday 26. 5. 2019 09:00–10:00
Filmoví skladatelé Japonska no. 2

Mikoláš „Hawran“ Dvořáček

Hall Morava  ·  Saturday 25. 5. 2019 17:30–18:30
Gacha hry aneb Lootboxy na asijský způsob

Luděk „Nya-chan Production“ Rájecký

A2, main stage  ·  Sunday 26. 5. 2019 11:30–12:30
Gejša: Tajemství za stěnami čajovny

Nela „Newi“ Netková

Hall A (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 18:30–19:30
Ghibli známé neznámé

Petr „Astrak“ Kabelka

Hall Morava  ·  Saturday 25. 5. 2019 18:30–19:30
Godzilla, just a rubber monster, right?

Piotr Lewandowski

Hall B (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 16:00–17:00
Gothic - hudba, móda, subkultura

Jane

A1, Fashion corner  ·  Friday 24. 5. 2019 18:00–20:00
Historická přesnost zbrojí v anime na vybraných příkladech

Michal „Fox“ Řehák

A2, main stage  ·  Sunday 26. 5. 2019 09:00–10:00
Hosté z Nizozemí - panel

Reina, Laura Clabbers, Chun Lam

A1, Fashion corner  ·  Saturday 25. 5. 2019 20:00–21:00
Indonésie – Země ohně

Michaela „Misha“ Bošková

Hall A (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 21:00–22:00
Jak na anime make-up

Kristýna Malíčková

A2, studio stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 14:00–15:00
Jak na psaní – Od teorie k praxi

Zuzana "Jacinda" Strachotová

Hall Morava  ·  Friday 24. 5. 2019 19:30–20:30
Jak se připravit na cosplay focení

David „Mitty“ Mitáš, Gehenna

A2, studio stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 11:00–12:00
Jak sehnat (nejen) jaoi v totalitním státu

Petra „Nagat“ Zábranská

A2, main stage  ·  Friday 24. 5. 2019 23:00–00:00
Jak si plnit sny pomocí anime

Tadeáš „Meon“ Jojko

Rotunda  ·  Saturday 25. 5. 2019 14:00–15:00
stream  ·  A1, stream  ·  Saturday 25. 5. 2019 14:00–15:00
Japanacorps, WTF?!

Zdeněk „Varo“ Váňa

Hall A (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 15:00–16:00
Japonský rok v emodži

Lucie „Lusi“ Melounová

Hall A (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 17:30–18:30
Letem jiným světem

Pavel „Grek1“ Chmel

Rotunda  ·  Saturday 25. 5. 2019 21:00–22:00
stream  ·  A1, stream  ·  Saturday 25. 5. 2019 21:00–22:00
Líčení pro trdla od trdla

Yuki

A1, Fashion corner  ·  Saturday 25. 5. 2019 16:00–17:00
Lolitou každý den

Yuki, Mitsu

A1, Fashion corner  ·  Saturday 25. 5. 2019 18:00–19:00
Madoka Magica a ti druzí, co selhali

Martin Vašička

A2, main stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 14:00–15:00
Manga novinky u nás!

Nakladatelství Crew

Hall A (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 14:00–15:00
Manga pro dospívající dívky: Co na ní milujeme a nesnášíme

Terka „Zíza“ Bělecká

Hall A (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 20:00–21:00
Maul Cosplay Q&A
A2, studio stage  ·  Sunday 26. 5. 2019 10:30–11:30
Módní přehlídka 101

Reina

A1, Fashion corner  ·  Saturday 25. 5. 2019 21:00–22:00
My Hero Academy

Jakub „Toren“ Neumann

Hall Morava  ·  Saturday 25. 5. 2019 20:00–21:00
Nebojte se zahraničních soutěží!

Marie „Germia“ Moozová, Katarína „Ketrin“ Petrášková

A2, studio stage  ·  Sunday 26. 5. 2019 11:30–12:30
Nový kreslíř na scéně: umělá inteligence!

Matěj Račinský

A2, main stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 10:30–11:30
Očekávání vs. realita: člověk 2.0, mecha a vesmírné lodě

Jan „JaRon“ Tomáštík a Ladislav „Raynor“ Loukota

Hall Morava  ·  Saturday 25. 5. 2019 23:00–00:00
Official Opening
Rotunda  ·  Friday 24. 5. 2019 18:00–19:00
stream  ·  A1, stream  ·  Friday 24. 5. 2019 18:00–19:00
Pen & Paper Role Playing Hry

Petr Štefan

Hall Morava  ·  Saturday 25. 5. 2019 21:00–22:00
Proč (ne)jet do jižní Koreje

Anna „Kim“ Greplová, Monika „Polli“ Hálová

Hall Morava  ·  Saturday 25. 5. 2019 22:00–23:00
Rámen po česku

Jiří „Pratcho“ Vyzourek

A2, studio stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 10:00–11:00
Receptář tetičky Mitsu nejen pro začínající lolity

Mitsu

A1, Fashion corner  ·  Sunday 26. 5. 2019 10:00–11:00
Remaky anime

Michal „Saint“ Ďurfina

A2, main stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 18:30–19:30
Reputace & renesance D&D

Petra „Angie“ Fišerová

A2, main stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 22:30–23:30
Resident Evil – Od zrození po současnost

Štěpánka „Evie Frye“ Ježková

A2, main stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 17:30–18:30
Sekiro, Nioh a ti další...

Lukáš „Ghost“ Haládik

A2, main stage  ·  Saturday 25. 5. 2019 12:30–13:30
Slasti a strasti japonského randění

Michaela "Clover" Pektorová

Hall A (KC)  ·  Friday 24. 5. 2019 20:30–21:30
Stereotyp - NÁMITKA!

Kateřina „Hoples“ Štěrbová, Aneta „Arakanga“ Ransdorfová

Hall Morava  ·  Friday 24. 5. 2019 20:30–21:30
Svět japonských idolů

Luci

A1, Fashion corner  ·  Saturday 25. 5. 2019 14:00–15:00
Taková normální japonská rodinka

Barbora „Bell“ Pawliková

Hall A (KC)  ·  Saturday 25. 5. 2019 22:00–23:00
Viktoriánské úpravy vlasů

Victorian Catherine

A1, Fashion corner  ·  Sunday 26. 5. 2019 11:00–12:00
World cosplay panel
A2, studio stage  ·  Friday 24. 5. 2019 19:30–20:30
Zákeřné vody videoherního pirátství

Jana „Yuffie“ Kilianová

Rotunda  ·  Saturday 25. 5. 2019 09:00–10:00
stream  ·  A1, stream  ·  Saturday 25. 5. 2019 09:00–10:00