Domů Program

Promítání

3D holka
A2, hlavní pódium  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:30–21:30
English  ·  Sál B (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:30–21:30
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 00:30–02:30
A to je špatně, když se chodím seznamovat do kobek? Orionův šíp
evropská premiéra  ·  Rotunda  ·  Pátek 24. 5. 2019 22:00–23:30
evropská premiéra  ·  Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 10:30–12:00
evropská premiéra  ·  A2, hlavní pódium  ·  Neděle 26. 5. 2019 10:00–11:30
Bůh žehnej tomuto nádhernému světu
Sál A (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:00–19:00
A2, studio stage  ·  Neděle 26. 5. 2019 00:00–01:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 00:00–01:00
A2, hlavní pódium  ·  Neděle 26. 5. 2019 13:00–14:00
Fashion Mix
A1, Módní koutek  ·  Pátek 24. 5. 2019 23:00–00:00
A1, Módní koutek  ·  Neděle 26. 5. 2019 12:00–14:00
Gamers!
A2, hlavní pódium  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:00–19:00
A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 00:00–01:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 00:00–01:00
Já malý čarodějka
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 13:30–14:30
A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 23:00–00:00
A2, studio stage  ·  Neděle 26. 5. 2019 13:00–14:00
Květina zaslíbená rannímu loučení
English  ·  Sál B (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 22:00–00:00
A2, hlavní pódium  ·  Sobota 25. 5. 2019 15:00–17:00
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 02:30–04:30
Lolita Music Mix: Novinky
A1, Módní koutek  ·  Pátek 24. 5. 2019 21:00–22:00
A1, Módní koutek  ·  Sobota 25. 5. 2019 23:00–00:00
A1, Módní koutek  ·  Neděle 26. 5. 2019 09:00–10:00
Mirai, dívka z budoucnosti
A2, hlavní pódium  ·  Sobota 25. 5. 2019 20:00–22:00
Rotunda  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:00–10:00
Módní kolekce 2019
A1, Módní koutek  ·  Pátek 24. 5. 2019 22:00–23:00
A1, Módní koutek  ·  Sobota 25. 5. 2019 22:00–23:00
A1, Módní koutek  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:00–09:00
Noc je krátká, tak kráčej dál, děvče
Sál A (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 23:00–01:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 20:00–22:00
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 22:00–00:00
Penguin Highway
A2, hlavní pódium  ·  Sobota 25. 5. 2019 08:00–10:00
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 17:30–19:30
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 22:00–00:00
Pohodářky
evropská premiéra  ·  A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 08:30–09:30
evropská premiéra  ·  Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 12:00–13:30
ReLIFE
A2, studio stage  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:00–19:00
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 08:00–09:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 11:30–12:30
Symfonie z jiného světa
A2, studio stage  ·  Pátek 24. 5. 2019 23:00–00:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 08:00–09:00
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 23:00–00:00
Tipy pro život mimo realitu
Sál A (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 22:00–23:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 14:30–15:30
A2, hlavní pódium  ·  Neděle 26. 5. 2019 00:00–01:00
Vzestup hrdiny štítu
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 20:00–21:00
A2, hlavní pódium  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:00–09:00
Zombie Land Saga
A2, hlavní pódium  ·  Sobota 25. 5. 2019 00:00–01:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 10:30–11:30
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:30–09:30