Craft Alley 2019

29. 4. 2019

Craft Alley is located in hall A1, upper floor. Follow Craft Alley facebook page

Ayu - Kanzashi

Vyrábím především Kanzashi ( květinové spony do vlasů ) podle fantasie, ale i podle anime i manga. Neustále rozvíjím svoji fantazii a zkouším nové věci. Brože, prstýnky, náhrdelníky, čelenky, spony a sady to vše naleznete u Ayu - Kanzashi.
FB/ayurucnitvorba/

Bastet's Beads

Krása a elegance vytvořená z malých kousků skla, to jsou Bastetiny korálky.
FB/bastetsbeads/

DarkSena

Originální kreslířka aktivní od roku 2006 zabývající se ornamentálními ilustracemi, která nabízí autorské tisky, pohlednice, bločky, originály, vlastnoručně vyrobené záložky a další originální výrobky.
www.deviantart.com/darksena

Dorottya Morcz

On my stall you will find elfears, resin skulls, goth jewelry, tiny books, resin jewelry, vial necklaces, tiny roses under glass, jewelry for catlovers and many another things. I studied jewelery and goldsmith studies and also finished a course of gemstone chasing at the Handcraft Vocational School Budapest.During my studies I also attended independent drawing schools in order to develop various skills (designing, sculpturing, hand drawing). Following these years I attended and finished the course ’electronic drawing’ at Budapest College of Communications.
FB/corbieekszer/

Fandom Style

Fandom style is my little shop with nice fandom things and handmade. There you can find dreamcatchers, scrapbook sheets, bracelets and other interesting fandom stuff. Welcome!
FB/fandomstyle/

Fantasy Sybaris

Vlastnoručně vyráběná keramika nejen s fantasy tématikou.

Fukari

Hi! I'm an illustrator from Poland and it's going to be my first time on Animefest. On my stand you can find artprints, artbooks, pins, stickers and more stuff with my own graphics
fuki-stuff.com

Geek Style

Vyrábíme tašky a plyšáky se zajímavými motivy z oblíbených filmů,knížek nebo seriálů. Našim cílem je co nejlépe vytvořit produkt, který bude zákazník mít rád a udělá mu radost.

Hiddenmanga

Jako každý rok, vše co máte rádi: Limitované autorské printy, lechtivá i filmová tématika a hlavně, sběratelské Pantsu placky!
FB/hiddenmangacom/

Jan Mareš

Jsem kreslíř komiksů a ilustrátor fantasy světů.
janmaresh.cz/

JJ Design

Vyrábíme pískované sklenice, hrnečky a mnoho dalšího s různými anime motivy.

Kieran Phoenix

Zabývám se převážně vyšíváním klíčenek, záložek a jiných doplňků. Předlohy čerpám z anime, her, fantasy i jiných žánrů. Není problém se domluvit a objednat jakýkoliv vzor.

Kurama Craft

Rukodělné výrobky s motivy mangy, anime a Japonska obecně. Najdete u nás ručně malovaný porcelán a sklo, textil i výrobky z papíru. Všechny výrobky až na výjimky pouze v jediném exempláři!
www.fler.cz/kurama-craft

Lola's art

I am a Hungarian artist, named Lola. My choice of topic is pretty across-the-broad, from the cute, simple stuffs to the complex digital paintings. Besides drawing for fun, my main aim is functionality, that is why you can find my drawings not just in print forms but on other products too. Like clothing, hand-made bags, notebooks, stickers, hand mirrors, keychains and etc. I produce everything with care and good quality is insured. My motto:" I put a little piece of my soul into everything I make."
lolasart.hu

Mini Cross Stitch by Vera

Mini Cross Stitch by Vera engages in the creation of hand-made jewelry and decorations, using the cross-stitch technique. Every piece is made by Vera Kartalou personally, who draws her inspiration mainly from pop culture. Her goal is to redefine this traditional technique and bring it to the present day, by offering a modern selection of pieces, to be enjoyed by both young and old. At the Mini Cross Stitch by Vera online store you will find a vast selection of micro-embroideries, made into pendants, earrings, keychains, wood-backed frames –and more – in a variety of designs and colors.
www.121words.com/shop

Moon Child

Obchod s ručně vyráběnými doplňky v alternativním stylu, zaměřující se především na miniatury, mnohdy s náměty z filmů či knih.
FB/moon.child.goth.shop/

Origami Ann-chan

Vyrábím origami, japonské skládanky z papíru. Soustředím se pak především na šperky, ale najdete v mém obchůdku i různé origami módní doplňky, dekorace i jiné papírové drobnosti.
www.fler.cz/ann-chan

TamaishiDesign

I make handmade tshirts ,bags and buttons qith my own drawings.
facebook.com/tamaishi.design

Troll Creative Studios (TheLuca)

Zdravím! Jsem Luca, téměr dvaadvacetiletá freelance artistka, která se po delší pauze vrátila zpět k pravidelnému kreslení. Mými hlavními nástroji tvorby jsou pastelky nebo anilinky, občas nakreslím i nějaký ten digital, tam vytvářím hlavně pixel art. V mém stánku můžete najít jak printy, tak i samolepky a placky a dokonce i furry ocásky různých druhů a barev. Nebojte se zastavit, i kdyby jen na pokec, nekoušu! ^^
www.instagram.com/explore/tags/thelucadraws/

Viviana Iris

Oblečení a módní doplňky vyráběné s pečlivostí, nadšením a láskou, inspirované historií a pohádkami, ale též moderní kousky, mající švih a nápad. Pro jakoukoli velikost a jakýkoli věk. Tradiční techniky ze starých dob, opulentní korálkové výšivky, ruční šití, záplava volánků, čistota linie, bohaté krajky – ať už nové nebo unikátní starožitné a ručně vyráběné zkušenou krajkářkou speciálně pro Vivianu Iris. Nostalgie, romantika, snivost, ale i odvážnost, to vše charakterizuje tuto značku.
FB/vivianairisfashions