Domů Program

Japonsko

2. světová válka z pohledu Japonska a život císaře Hirohita

Petr „Hafi“ Hofman

Sál A (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:30–20:30
Aikido Ikigai Dojo Brno – vystoupení/workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 13:00–14:30
Aikikai Aikido Brno – vystoupení/workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:00–20:30
Aréna, volný boj
A1, Stan bojovníků  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:30–20:00
A1, Stan bojovníků  ·  Pátek 24. 5. 2019 21:00–22:00
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 09:30–10:30
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 14:30–15:30
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 16:30–18:00
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 19:30–22:00
A1, Stan bojovníků  ·  Neděle 26. 5. 2019 10:30–12:30
A1, Stan bojovníků  ·  Neděle 26. 5. 2019 13:00–15:00
Cosplay and Otaku History in Japan

Hikari Green

Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 09:00–10:00
Fashion Mix
A1, Módní koutek  ·  Pátek 24. 5. 2019 23:00–00:00
A1, Módní koutek  ·  Neděle 26. 5. 2019 12:00–14:00
Filmoví skladatelé Japonska č. 2

Mikoláš „Hawran“ Dvořáček

Sál Morava  ·  Sobota 25. 5. 2019 17:30–18:30
Gača hry aneb Lootboxy na asijský způsob

Luděk „Nya-chan Production“ Rájecký

A2, hlavní pódium  ·  Neděle 26. 5. 2019 11:30–12:30
Gejša: Tajemství za stěnami čajovny

Nela „Newi“ Netková

Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 18:30–19:30
Ghibli známé neznámé

Petr „Astrak“ Kabelka

Sál Morava  ·  Sobota 25. 5. 2019 18:30–19:30
Godzilla, just a rubber monster, right?

Piotr Lewandowski

Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 16:00–17:00
Japanacorps, WTF?!

Zdeněk „Varo“ Váňa

Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 15:00–16:00
Japonský rok v emodži

Lucie „Lusi“ Melounová

Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 17:30–18:30
Jo, bokken, tanto aneb Obrana proti japonským zbraním
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 19:00–20:30
Kamui – The Samurai Sword Artists
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 10:30–11:30
stream  ·  A1, stream  ·  Sobota 25. 5. 2019 10:30–11:30
Kendo – vystoupení/workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 11:00–12:30
Kensei Dojo Brno - vystoupení/workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 09:00–10:30
A1, Stan bojovníků  ·  Neděle 26. 5. 2019 12:00–13:30
Lolita Music Mix: Novinky
A1, Módní koutek  ·  Pátek 24. 5. 2019 21:00–22:00
A1, Módní koutek  ·  Sobota 25. 5. 2019 23:00–00:00
A1, Módní koutek  ·  Neděle 26. 5. 2019 09:00–10:00
Malé divadlo kjógenu
Rotunda  ·  Neděle 26. 5. 2019 11:30–12:30
stream  ·  A1, stream  ·  Neděle 26. 5. 2019 11:30–12:30
Manga pro dospívající dívky: Co na ní milujeme a nesnášíme

Terka „Zíza“ Bělecká

Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 20:00–21:00
Módní kolekce 2019
A1, Módní koutek  ·  Pátek 24. 5. 2019 22:00–23:00
A1, Módní koutek  ·  Sobota 25. 5. 2019 22:00–23:00
A1, Módní koutek  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:00–09:00
Noc je krátká, tak kráčej dál, děvče
Sál A (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 23:00–01:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 20:00–22:00
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 22:00–00:00
Rámen po česku

Jiří „Pratcho“ Vyzourek

A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 10:00–11:00
Remaky anime

Michal „Saint“ Ďurfina

A2, hlavní pódium  ·  Sobota 25. 5. 2019 18:30–19:30
Resident Evil – Od zrození po současnost

Štěpánka „Evie Frye“ Ježková

A2, hlavní pódium  ·  Sobota 25. 5. 2019 17:30–18:30
Sebeobrana po japonsku – workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 17:00–18:30
Sekiro, Nioh a ti další…

Lukáš „Ghost“ Haládik

A2, hlavní pódium  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
Slasti a strasti japonského randění

Michaela „Clover“ Pektorová

Sál A (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 20:30–21:30
Taková normální japonská rodinka

Barbora „Bell“ Pawliková

Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 22:00–23:00
Yoshinkan aikido – vystoupení/workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Neděle 26. 5. 2019 10:00–11:30