Domů Program

English

3D holka
A2, hlavní pódium  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:30–21:30
English  ·  Sál B (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:30–21:30
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 00:30–02:30
Aikido Ikigai Dojo Brno – vystoupení/workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 13:00–14:30
Aikikai Aikido Brno – vystoupení/workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:00–20:30
AMV Budíček
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 07:30–08:00
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:00–08:30
AMV Mortal Combat
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
AMV Nočník
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 01:00–01:30
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 04:30–05:00
AMV Večerníček
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 00:00–00:30
An Introduction to Leather Crafting

Andy Valentine

Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 17:30–18:30
Animefest AsianStyle AFterPárty 5
Favál  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 21:00–04:00
Aréna, volný boj
A1, Stan bojovníků  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:30–20:00
A1, Stan bojovníků  ·  Pátek 24. 5. 2019 21:00–22:00
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 09:30–10:30
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 14:30–15:30
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 16:30–18:00
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 19:30–22:00
A1, Stan bojovníků  ·  Neděle 26. 5. 2019 10:30–12:30
A1, Stan bojovníků  ·  Neděle 26. 5. 2019 13:00–15:00
Bůh žehnej tomuto nádhernému světu
Sál A (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:00–19:00
A2, studio stage  ·  Neděle 26. 5. 2019 00:00–01:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 00:00–01:00
A2, hlavní pódium  ·  Neděle 26. 5. 2019 13:00–14:00
Cosplay Act Workshop

Macky Cosplay

Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 18:30–19:30
Cosplay and Otaku History in Japan

Hikari Green

Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 09:00–10:00
Cosplay armor: From reference to wearable costume

CaptainGhostly

A2, studio stage  ·  Neděle 26. 5. 2019 09:00–10:00
Cosplay debut
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
stream  ·  A1, stream  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
Cosplay soutěž
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 15:30–17:00
stream  ·  A1, stream  ·  Sobota 25. 5. 2019 15:30–17:00
Cosplay video
Sál Morava  ·  Pátek 24. 5. 2019 22:00–23:00
A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 22:00–23:00
Designing Male Characters Fanservice: The Struggle

Hellyon White

A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
Doll Photography

“Orchid Dolls” - Catalina Bordoy

A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 15:00–16:00
Fake Is Sad/Bootleg Panel

Maakie

Sál Morava  ·  Neděle 26. 5. 2019 09:00–10:00
Fashion Mix
A1, Módní koutek  ·  Pátek 24. 5. 2019 23:00–00:00
A1, Módní koutek  ·  Neděle 26. 5. 2019 12:00–14:00
Festdance
Rotunda  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:30–21:30
stream  ·  A1, stream  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:30–21:30
Festovní koncert
Sál Morava  ·  Sobota 25. 5. 2019 14:00–15:00
Gamers!
A2, hlavní pódium  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:00–19:00
A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 00:00–01:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 00:00–01:00
Godzilla, just a rubber monster, right?

Piotr Lewandowski

Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 16:00–17:00
Já malý čarodějka
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 13:30–14:30
A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 23:00–00:00
A2, studio stage  ·  Neděle 26. 5. 2019 13:00–14:00
Kamui – The Samurai Sword Artists
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 10:30–11:30
stream  ·  A1, stream  ·  Sobota 25. 5. 2019 10:30–11:30
Kendo – vystoupení/workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 11:00–12:30
Kensei Dojo Brno - vystoupení/workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 09:00–10:30
A1, Stan bojovníků  ·  Neděle 26. 5. 2019 12:00–13:30
Květina zaslíbená rannímu loučení
English  ·  Sál B (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 22:00–00:00
A2, hlavní pódium  ·  Sobota 25. 5. 2019 15:00–17:00
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 02:30–04:30
Lolita Fashion Show
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 11:30–12:00
stream  ·  A1, stream  ·  Sobota 25. 5. 2019 11:30–12:00
Lolita Music Mix: Novinky
A1, Módní koutek  ·  Pátek 24. 5. 2019 21:00–22:00
A1, Módní koutek  ·  Sobota 25. 5. 2019 23:00–00:00
A1, Módní koutek  ·  Neděle 26. 5. 2019 09:00–10:00
Malé divadlo kjógenu
Rotunda  ·  Neděle 26. 5. 2019 11:30–12:30
stream  ·  A1, stream  ·  Neděle 26. 5. 2019 11:30–12:30
Maul Cosplay Q&A
A2, studio stage  ·  Neděle 26. 5. 2019 10:30–11:30
Módní kolekce 2019
A1, Módní koutek  ·  Pátek 24. 5. 2019 22:00–23:00
A1, Módní koutek  ·  Sobota 25. 5. 2019 22:00–23:00
A1, Módní koutek  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:00–09:00
Noc je krátká, tak kráčej dál, děvče
Sál A (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 23:00–01:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 20:00–22:00
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 22:00–00:00
Penguin Highway
A2, hlavní pódium  ·  Sobota 25. 5. 2019 08:00–10:00
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 17:30–19:30
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 22:00–00:00
ReLIFE
A2, studio stage  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:00–19:00
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 08:00–09:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 11:30–12:30
Sebeobrana po japonsku – workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 17:00–18:30
Slavnostní zahájení + křest Vějíře
Rotunda  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:00–19:00
stream  ·  A1, stream  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:00–19:00
Soutěžní AMV
A2, hlavní pódium  ·  Pátek 24. 5. 2019 22:00–23:00
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 08:00–09:00
stream  ·  A1, stream  ·  Sobota 25. 5. 2019 08:00–09:00
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 16:00–17:00
Symfonie z jiného světa
A2, studio stage  ·  Pátek 24. 5. 2019 23:00–00:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 08:00–09:00
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 23:00–00:00
Tipy pro život mimo realitu
Sál A (KC)  ·  Pátek 24. 5. 2019 22:00–23:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 14:30–15:30
A2, hlavní pódium  ·  Neděle 26. 5. 2019 00:00–01:00
Vyhlášení výsledků
Rotunda  ·  Sobota 25. 5. 2019 20:00–21:00
stream  ·  A1, stream  ·  Sobota 25. 5. 2019 20:00–21:00
Rotunda  ·  Neděle 26. 5. 2019 13:00–14:00
stream  ·  A1, stream  ·  Neděle 26. 5. 2019 13:00–14:00
Vzestup hrdiny štítu
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 20:00–21:00
A2, hlavní pódium  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:00–09:00
World Cosplay Panel
A2, studio stage  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:30–20:30
Yoshinkan aikido – vystoupení/workshop
A1, Stan bojovníků  ·  Neděle 26. 5. 2019 10:00–11:30
Zakončení conu
Rotunda  ·  Neděle 26. 5. 2019 14:00–15:00
stream  ·  A1, stream  ·  Neděle 26. 5. 2019 14:00–15:00
Zombie Land Saga
A2, hlavní pódium  ·  Sobota 25. 5. 2019 00:00–01:00
English  ·  Sál B (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 10:30–11:30
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:30–09:30