Módní koutek (2024)

14. 5. 2024

Program módního koutku: přednáškydoprovodný program

Ayu - Kanzashi

Kanzashi je japonská technika skládání látkových lístečku do tvaru květin. „Khana-kanzashi“ jsou květinové dekorace vyrobené z hedvábných stuh. Hedvábné kusy látek jsou několikrát složeny a fixovány, čímž získávají obraz okvětního lístku a ty jsou následně skládány do úžasných květin. Tyto květiny jsou dozdobeny korálky, kamínky, či kovovými komponenty. Snažím se, nejvíce se přiblížit této technice. Prodávám různé spony, sponky, hřebínky a jehlice do vlasů.

Bittersweet Carousel

Gothic, sweet, spooky šperky vyráběné s láskou a pro radost.

Black Lace Design

Handmade jewelrys in gothic and steampunk style. Iconic goggles, cute horns and beautiful chokers

By_Pucik

S láskou vyrábím klobouky, květinové věnečky a další krásné dekorace.

b.dullien

I put my own graphics on different products I have made, focusing on the cat character. Bags, T-shirts, sweatshirts, Pins, kits, stickers, etc

Eldirie

I'm Eva, the creator behind Eldirie. Most of my works are fashion and cosplay related: skirts, bags, 3D printed headpieces and accessories, crochet items. I make jewellery, pyrography art, and other smaller accessories. In case, there are BJD collectors in the event, I'm a doll seamstress and always bring a box of BJD/SmartDoll goodies with me.

Extravagance nebo smrt

Designerka Kateřina Mateičková a nová komunitní značka Extravagance nebo smrt. Textilní umělci spojili své síly a spolu tvoří alternativní oblečení a doplňky. Nejen lolita, harajuku a kawaii fashion.

Gehita Shop

Mimořádné osobité šperky jako z jinych světů pro mimořádné bytosti. Každý z nich je kus řemeslné práce. Tvorba je inspirována světy fantazie. Hluboké elfí lesy, parní viktoriánská města nebo postapokalyptické pláně pustiny. Šperky jsou z drátů, minerálů, kovových součástek, skla, polymeru a nově i šperkařského cínu. Najít u mě můžete náušnice, náhrdelníky, brože a čelenky ale i elfí a kočičí ouška.

IrenFox SteamPunk

Welcome to the world of steampunk from the IrenFox SteamPunk workshop! One of the first steampunk workshops in Ukraine with the widest assortment of jewelry of this direction. All products are made by hand from real watch mechanisms. Jewelry is created in small collections. Some models cannot be replicated and are truly exclusive. All products are packed in a beautiful branded eco box.

Lola's art

I am a Hungarian artist, making handmade clothing and wearable art. My products are unique and quality is ensured. Everything is covered with my illustrations.

Melida

Fashionable accessories for Otaku, manga/game fans and cosplayers! Here you can find bracelets, realistic ears, hair clips, keychains and more adorable designs, mostly Asian style and handmade!

Mystic Alice

 

Néant Glass

Néant Glass is a Gothic Lolita accessories line based in Mishawka, United States. All pieces are hand cut from real stained glass, using traditional Tiffany methods and the highest quality materials from the oldest stained glass factory in North America. Néant Glass's jewelry pieces are sold in Japan at the famous Atelier Pierrot boutiques in Harajuku, Osaka, Shinjuku, and Yokohama, and have been featured in Japanese fashion publications and as a part of several American fashion and artist conventions. Néant Glass is led by Kei LaVonne, a long-time member of the international lolita community who makes all pieces by hand from start to finish. The style of the brand is meant to invoke feelings of the early EGL fashion days, with inspiration from Japanese gothic brands, visual kei music, Gothic and Lolita Bible photoshoots, as well as European and American architecture, mourning culture, and fashion history.

Porcelain Doll

Alternativní dámská móda české výroby. Oblečení i doplňky. ✤ gothic ✤ lolita ✤ steampunk ✤

Sleeping Doll

Sleeping Doll je česká indie značka zaměřující se na oblečení a doplňky ve stylu gothic a lolita. Krom alternativního oblečení šije i kousky vhodné na běžné nošení. V posledních letech se autorka značky začala zabývat designem vlastních látek, takže tu můžete nalézt například sukně nebo šaty s originálními potisky.

Victorian Catherine

Chcete kvalitní viktoriánskou róbu, Steampunkové, Burlesque aj. šaty, či doplňky? Specializuji se na originální šaty, klobouky, slunečníky, šperky. Důraz kladu na kvalitu zpracování, osobitost a autenticitu. Šiji nejen nově navržené šaty v originálním provedení, ale také repliky šatů a doplňků, dle dobových originálů a módních listů. Je libo zajímavou přednášku o 19. století? Jsem váš člověk. Vše co se točí kolem Viktoriánské éry je mou doménou. Samozřejmostí je individuální projednávání zakázek přímo s klientem.

WeKool

Jsme kreativní dílna, která dává život starým věcem ve formě nového a originálního designu. Ve spolupráci s háčkující tvůrkyní Yashiko_craft pro Vás připravujeme úžasné výrobky, od kabelek, polštářů a kloboučků až po roztomilé plyšáky a klíčenky. Kromě toho u nás najdete i kvalitní, zdravé a hlavně přírodní pamlsky pro králíčky a drobné hlodavce od značky Minimlsky.