Domů Program

Doplňkový program

AMV Budíček
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 07:30–08:00
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:00–08:30
AMV Mortal Combat
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
AMV Nočník
Sál A (KC)  ·  Sobota 25. 5. 2019 01:00–01:30
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 04:30–05:00
AMV Večerníček
Sál A (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 00:00–00:30
Anime novinky očima protřelých fanoušků
A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 16:00–17:00
Animefest AsianStyle AFterPárty 5
Favál  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 21:00–04:00
Aréna, volný boj
A1, Stan bojovníků  ·  Pátek 24. 5. 2019 18:30–20:00
A1, Stan bojovníků  ·  Pátek 24. 5. 2019 21:00–22:00
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 09:30–10:30
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 14:30–15:30
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 16:30–18:00
A1, Stan bojovníků  ·  Sobota 25. 5. 2019 19:30–22:00
A1, Stan bojovníků  ·  Neděle 26. 5. 2019 10:30–12:30
A1, Stan bojovníků  ·  Neděle 26. 5. 2019 13:00–15:00
BTS Army sraz

Martina „Tina“ Majerčíková

Sál Morava  ·  Sobota 25. 5. 2019 09:00–13:30
Budoucnost českých anime conů
A2, studio stage  ·  Sobota 25. 5. 2019 17:30–18:30
Česání

Victorian Catherine

A1, Módní koutek  ·  Pátek 24. 5. 2019 17:00–20:00
A1, Módní koutek  ·  Sobota 25. 5. 2019 14:00–18:00
Foto, Bronislav Bažant
A1, Digital art  ·  Sobota 25. 5. 2019 09:00–10:00
A1, Digital art  ·  Sobota 25. 5. 2019 13:00–15:00
Foto, Creative Wolves
A1, Digital art  ·  Pátek 24. 5. 2019 17:30–18:30
A1, Digital art  ·  Sobota 25. 5. 2019 11:00–12:00
A1, Digital art  ·  Sobota 25. 5. 2019 19:00–20:00
A1, Digital art  ·  Neděle 26. 5. 2019 11:00–12:00
Foto, Michal Kára
A1, Digital art  ·  Sobota 25. 5. 2019 10:00–11:00
A1, Digital art  ·  Sobota 25. 5. 2019 17:00–18:00
Foto, Photo Kay
A1, Digital art  ·  Sobota 25. 5. 2019 12:30–13:30
Fotokoutek, Alex
Fotokoutek Rotunda  ·  Mimo sály  ·  Pátek 24. 5. 2019 17:00–20:00
Fotokoutek Rotunda  ·  Mimo sály  ·  Neděle 26. 5. 2019 10:00–14:00
Fotokoutek, Crones
Fotokoutek Rotunda  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 10:00–14:00
Fotokoutek, zHadrava
Fotokoutek Rotunda  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 14:00–18:00
K-pop – random dance CZHW

Nikol Brožíčková

fontána  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 14:00–15:00
Odkládání batohů

Pat a Mat

Sál B (KC)  ·  Neděle 26. 5. 2019 08:00–15:00
osu! turnaj
Hudební hry  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 13:00–16:00
Sčítání žije!
Sál Morava  ·  Sobota 25. 5. 2019 15:30–17:00
Setkání sběratelů BJD

Darci

A1, Módní koutek  ·  Sobota 25. 5. 2019 20:00–22:00
Sraz na natáčení CMV
u fontánky  ·  Mimo sály  ·  Pátek 24. 5. 2019 17:30–18:00
u jezírka  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 13:30–14:00
u schodů vedle KC  ·  Mimo sály  ·  Neděle 26. 5. 2019 10:00–10:30
Turnaj v Beat Saber
Lancraft  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 14:00–18:00
Turnaj v Dead or Alive 6
Konzole  ·  Mimo sály  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:00–21:00
Turnaj v Mortal Kombat 11
Lancraft  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 16:00–20:00
Turnaj v Naruto Shippuden Storm 4
Konzole  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 13:00–15:00
Turnaj v Soul Calibur 6
Konzole  ·  Mimo sály  ·  Neděle 26. 5. 2019 10:00–12:00
Turnaj v Tekken 7
Konzole  ·  Mimo sály  ·  Sobota 25. 5. 2019 19:00–21:00
Vějíř – autogramiáda a beseda
A2, workshopy  ·  Pátek 24. 5. 2019 19:30–21:30