Proč (ne)jet do Jižní Koreje

Proč (ne)jet do Jižní Koreje

Sobota 25. 5. 2019 22:00–23:00
Sál Morava

Chystali jste se už někdy do Koreji, ale nemáte nejmenší tušení co vás doopravdy čeká? Od toho tu máte nás! Provedeme vás od prvních kroků z letiště až na tu nejžhavější párty. Jak se do Koreji dostat, kde bydlet, kde sehnat internet, co si dát k jídlu a kde je ten nejlepší noční život? A jak si tohle vše vlastně domluvit v korejštině? Kde je pravda v porovnání s tím, co vám ukáží k-dramata ohledně korejských chlapců a co si Korejci myslí o cizincích? Pravdu o všem se dozvíte díky našim bohatým osobním zkušenostem.

Přednášející


Anna „Kim“ Greplová

Studentka Korejštiny pro hospodářskou praxi v Olomouci, 23 let. Sarkastický introvert, který nemá moc rád lidi, ale má rád pozornost. Poslední půl rok jsem členkou projektu AsiaGeek, v němž působím jako jedna ze scénáristů k videím. V nich se dělím nejen o své zkušenosti z ročního pobytu v Koreji.

Monika „Polli“ Hálová

Studentka Korejštiny pro hospodářskou praxi v Olomouci, 22 let. Prý mám neustálý resting bitch face, ale většinou jsem docela milý člověk. Za své kariéry milovníka asijské kultury jsem se účastnila několika projektů, v současnosti například korejský univerzitní klub, a strávila dva krušné měsíce v Koreji.