Získávání střípků

16. 5. 2019

Střípky jsou virtuální platidlo na Animefestu. Na stánku Frakce & střípky v přízemí haly A2 za ně získáte unikátní odměny. Střípky zde proměníte za frakční placky nebo sady samolepek.

Jak získám střípky?

Aktivitami na festivalu – účastí na workshopech, doprovodném programu (deskové, hudební a konzolové hry, Stan bojovníků, apod.), zapojením se během přednášek, účastí v soutěžích a hlasováním v soutěžích pomocí Animefest aplikace.

Střípky získáte ukázáním svého QR kódu kurátorům na přednáškách, vedoucím workshopů nebo správcům her a dalšího doprovodného programu. Za hlasování v soutěžích se vám střípky přičtou automaticky.

Kde zjistím počet svých střípků?

Vložte svůj QR kód ze vstupenky (nebo jeho osmimístný kód) na web https://www.animefest.cz/stripky nebo do mobilní aplikace app.animefest.cz. Po zvolení frakce se zobrazí získané střípky a za co jste je získali.

Nasbírané střípky se přičítají i do celkového skóre jednotlivých frakcí, které mezi sebou soutěží o prvenství na letošním Animefestu.

Čtyři návštěvníci, kteří nasbírají nejvíce střípků pro každou frakci, získají na nedělním zakončení v sále Rotunda legendární odměnu.

Jak změním špatně vybranou frakci?

Na frakčním stánku v hale A2.

Nejde mi v Android aplikaci přihlásit QR kód.

Aktualizujte si aplikaci na nejnovější verzi (alespoň 1.1.0).