Domů

O Animefestu

 

Místo konání


Výstaviště Brno

Výstaviště 405/1, 603 00 Brno, Česká republika

Navigovat Zobrazit na mapě

Hlavní vstup na Animefest je v pavilonu E.
Pokud máte v předprodeji zaplacené vstupenky můžete v pátek 16-19, v sobotu 8-12 přijít hlavní bránou Výstaviště. Když už budete mít náramek pro vstup, můžete chodit hlavní bránou.

Doprava

  • Příjezd vlakem na Hlavní nádraží, autobusem Regiojet (AN Grand)
    Hlavní nádraží -> Výstaviště, hl. vstup (tramvaj č. 1, směr Bystrc). Od zastávky sejdete ze schodů k hlavní bráně, případně pokračujete dále kolem areálu k pavilonu E.
  • Příjezd vlakem na Dolní nádraží
    Přejděte kolem AN Zvonařka na zastávku Opuštěná a autobusem č. 84 dojeďte na zastávku Křížkovského. Budete blízko vstupu E.
  • Příjezd autobusem na AN Zvonařka 
    Autobusové nádraží nebo Opuštěná -> Křížkovského (autobus č. 84). Zastávka je blízko vstupu do pavilonu E. Pro cestu zpět na Zvonařku použijte ze zastávky Křížkovského autobus 44 a na zastávku Opuštěná.

 

Ubytování: ZŠ Kotlářská + TJ Sokol

Pro ubytování v tělocvičně se nemusíte registrovat, může tam přespat kdokoliv z návštěvníků Animefestu. Kapacita je však z provozních důvodů omezená. Vždy nejprve přijďte do ZŠ Kotlářská, kde dostanete další informace.

Kotlářská 4 (ZŠ), Kounicova 22 (TJ Sokol)

MHD: zastávka Konečného náměstí - trolejbus č. 25, 26 od Výstaviště, příp. tramvaj č. 12 z Hlavního nádraží / Zvonařky

Tělocvična bude otevřena v pátek od 14 hod, lze si odložit věci před začátkem a vyzvednout věci po skončení Animefestu. Vyklizení je nutné v neděli do 16 hodin. V tělocvičně jsou k dispozici sprchy.