Craft Alley

16. 5. 2018

Sledujte také Facebook stránku Craft Alley.

404 Brand not Found

Ruční výroba elegantních a roztomilých šperků, prstýnků, náušnic, náhrdelníků a dalších doplňků a ozdob. Zboží je vyráběno z krásných skleněných korálků, komponentů, stuh a motivů zalitých v křišťálové pryskyřici.
FB/MitsukofromWeirdLand/

Ady / DemonFox

Iam versatile artist. I will be making costumes on AF as tails and ears. Then i will produce posters,stickers,badges... and traditional arts also.
FB/foxthedemon/

Black Lace Design/Coolgear Steampunk

Handmade gothic chokers, glass-designed medals and steampunk pendants, barcelets, tiaras.. :)
FB/blacklacedesign

Cloe Davies Art


little-cloe.deviantart.com

Epitaph

Epitaph je značka prodávající doplňky, šperky a oblečení inspirované zejména japonskou pouliční módou. Každý kousek je ručně vyráběný osobou ukrývající se pod pseudonymem Kameko Epitaph
FB/epitaph.by.kameko/

Geek Style

Vyrábíme produkty se zajímavými motivy z filmů, knížek nebo seriálu. Našim cílem je co nejlépe a nejlevněji vytvořit produkt, který bude zákazník rád nosit a udělá mu radost.
FB/GeekStylecz/

Henna Soleil

Ponúkame profesionálne umelecké maľovanie prírodnou hennou, ktoré vydrží na koži 1 - 2 týždne. Naša henna je úplne bezpečná, bez chemikálií a iných škodlivín a je vhodná aj pre tehotné mamičky a deti od 3 rokov. Všetky obrázky maľujeme poctivo ručne bez šablón a akýchkoľvek iných pomôcok, takže každý obrázok je originál. V našej ponuke nájdete nielen tradičné orientálne motívy, ale aj mnohé anime logá a znaky. Môžete si tiež priniesť svoj vlastný motív. :)
tetovaniehennou.sk/sk/uvod/

Hidden Manga

Již čtvrtým rokem to, co máte rádi: Limitované autorské printy, lehtivá i filmová tématika a hlavně, Pantsu placky!
FB/hiddenmangacom/

Hololatex

Jsme nová značka nabízející ručně vyráběné latexové oblečení, cosplaye a nekožené doplňky, které vznikají v naší dílně, od první linky návrhu až po zabalení hotového produktu.
www.hololatex.com/cs/

JJ Design

Děláme zakázkové pískování sklenic, lahví, hrnečků, butilek, zapalovačů, zrcátek atd. Vyrobíme Vaše oblíbené postavy či symboly, stačí si jen říct.
FB/JJDesign2/

Kanzashi a bižuterie

Vyrábím kanzashi, což jsou květinové doplňky ze stužek. Ukáži i tvorbu květinových doplňků do vlasů z umělých květin.
FB/ayurucnitvorba/

Kurama Craft

Letos to bude již 5 let, co jsme byli poprvé součástí Craft Alley. Opět se můžete těšit na originální ručně malované hrnečky, šperky, textil nebo výrobky z papíru. Vše s tematikou anime i Japonska obecně. Přijímáme objednávky na výrobky na zakázku. Sledujte náš Facebook, kam postupně budeme přidávat novinky, které na letošní Animefest přivezeme!
www.fler.cz/kurama-craft

Madame Muffin

Stálice mezi tvůrci alternativní módy se jako tradičně bude účastnit se svými výrobky! Letos budou k mání převážně bloomers a lolita pyžamka, historicky laděné šperky a doplňky a samozřejmě Lolita šaty a sukně. Neváhejte nás navštívit a přijít se pokochat také na přehlídku!
www.etsy.com/shop/MadameMuffinStore

Misuchi-Works

Cosplaye, obrázky, ruční výrobky, povídky, to vše děláme a s láskou. :3
FB/MisuchiWorks/

Mona the MadCat

Již několik let se zabývám vlastnoručním šitím kočičích oušek a drobných doplňků pro otaku komunitu. Za každým originálním kusem je jeho pečlivá výroba, která zaručuje dlouhou životnost, abyste se z něj mohli co nejdéle radovat.
FB/MonaTheMadCat/

Rory Pyrography

Umelecké vypaľovanie do dreva
FB/RoryPyrography/?ref=settings

Sutaškové náušnice

Sutaškové náušnice jsou ručně šité náušnice z kamenů, korálků a dalších materiálů v různých tvarech a barvách.
FB/lulu.gajdosikova/media_set?set=a.10208929676793790.1073741840.1671777705&type=3

TamaishiDesign

Anime manga inspired , tshirts bags buttons and many many other cute, creepy weirdo stuff made by my drawings ;)
facebook.com/tamaishi.design