Artist Alley (2024)

14. 5. 2024

Alassa

Las je ilustrátorem na volné noze. Ve své tvorbě se soustředí primárně na komiksy, storyboardy a příběhové ilustrace s důrazem na atmosféru a emoci, dále se věnuje také plakátové tvorbě. Když zrovna nekreslí, tak obvykle šije cosplay, craftí, hraje hry a nebo srká kafe na procházce v lese. Na stánku najdete komiksové knížky, odznaky, magnetky, samolepky a printy všech možných velikostí s originální i fandomovou tématikou.

Amethyst Empire

Welcome to my Fairytale World! It’s a safe place for all kinds of faeries, elves, princesses and witches! Come and choose jewelry and accessories perfect for you!

Anatomoth

Hi everyone! This is Suzanne, creator behind the one person show that is Anatomoth. I am a darksurrealist artist and tattoo artist from Hungary and my artworks are inspired by real and surreal flora and fauna. I will be bringing original paintings, prints, stickers and other goodies with me. You will also be able to get information about tattooing as well!

Aneta Draws

Ahoj, jmenuji se Aneta a jsem nejenom fantasy ilustrátorka. Moje ilustrace jsou hravé a plné barev. V mých ilustracích lze prozkoumat neskutečný svět, kde kočky jezdí na šnecích a i žáby mohou být rytíři. Každá ilustrace má svůj příběh a je na každém, jak ho bude vyprávět.

ANRI speedpaints

Hello ^^ jsem digitální kreslířka z Brna, kreslím převážně v anime stylu s inspirací v japonském tradičním umění. Mimo jiné kreslím i tématiku yuri a yaoi, převážně ale kreslím jenom samé wholesome věci :3

bergkonia

 

Blu Dryad

Ahoj, jsem Natálie a věnuji se ilustraci a tetování. Dříve jsem se více zaměřovala na herní tvorbu a animaci, což se rozhodně stále prolíná s mojí nynější tvorbou. Tématikou ráda zasahuji do fantasy a inspiruji se herními světy. Na Animefestu bych ráda opět vystavila svoji digitální tvorbu a kreslila na místě.

blue_lu_crafts

I make handmade plushies and plush keychains, from the softest minky fabric. From fan art to original creations, everyone can find a new friend to adopt.

Bonchilo

Ahoj ! Na sociálnych sieťach sa prezentujem ako Bonchilo a venujem sa digitálnej tvorbe. Kreslím najmä dievčenské postavy, roztomilých chibíkov alebo zvieratká. Moju tvorbu môžete vidieť na plagátoch, akrylových kľúčenkách, nálepkách alebo washi páskach. Budem sa tešiť na vašu návštevu!

Box of Limbs

Jsem umělkyně z Prahy a již zhruba 15 let se aktivně věnuji kresbě. Můj styl se stále mění a tak i moje oblíbené fandomy, takže je velice snadné na mém stánku najít něco, co by udělalo radost nejen Vám, ale třeba i přátelům jako dárek. Můj styl je spíše semi-realismus mixnutý s anime/mangou a ráda zkouším nové věci. Mimo fandomový merch se u mě dají najít také roztomilý horor, estetické brutalitky nebo pěkní chlapci a zvířátka. Kromě toho také zajímavé alternative doplňky a dekorace z epoxy.

BubuMart

Jsem tatérka/umělec s láskou pro geeky věci všeho druhu.. Na mém stánku najdete převážně hloupá zvířátka, videoherní motivy a japonskou inspiraci. Přijďte si vybrat roztomilou drobnost nebo jen pokecat o popkultuře či vašem dalším projektu na tetování ;)

BZB INK

Jsem pražská tatérka, která se mimo jiné věnuje i tvorbě merche inspirované anime, hrami a asijskou kulturou. Můžete u mě najít především printy, různý textil s originálním potiskem nebo nášivkou jako např. trika, tašky, kloboučky a ledvinky, poté třeba klíčenky, samolepky, piny, dočasné tetovačky (ať si vyzkoušíte jak by na vás tetování vypadalo) a zároveň vám moc ráda zodpovím jakékoliv dotazy ohledně tetování jako takového.

Candy Addict Handmade

Venujem sa hlavne tvorbe ušiek a chvostov z umelej kožušiny, ktoré pôvodne mali vzniknúť len pre mňa a mojich kamarátov, ich zdieľanie hlavne na instagrame avšak vzbudilo veľký záujem, a postupne sa moja ponuka rozšírila aj o menšie módne aj cosplay doplnky, ktoré už putovali nie len po Slovensku a Česku, ale aj do rôznych kútov Európy, a od roku 2023 už aj na stánky Artist Alley. Prídite sa na ne aj Vy pozrieť, už sa teším na Vašu návštevu! :)

Capi.mizuhiki

Šperky a doplňky tvořené technikou mizuhiki, což je tradiční japonské umění vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto mezi lidmi, přátelství, lásku či náklonnost a věří se, že nositeli přinese štěstí a ochranu před zlem. Díky procesu výroby papírových šlahounů výrobkům navíc nevadí voda.

Celeby Crafts

Celeby Crafts tvorí ručne robené háčkované plyšáky. V jej ponuke nájdete hlavne postavy z Pokémon, Anime a seriálov, ale aj roztomilé zvieratká a bytosti. Okrem plyšákov háčkuje aj čiapky, šály a fashion doplnky.

Charliedzilla

Eva Matejovičová je slovenská animátorka žijúca v Prahe. V svojej animovanej tvorbe sa venuje hlavne réží filmov pre deti (Azyl, O lykožroutce) no v svojej tvorbe mimo film sa venuje hlavne fantasy, horroru, zvieratám a mytológií. Na jej stánku môžete nájsť okrem printov aj tašky, tričká, kľúčenky, nálepky, piny a mnohé ďalšie.

Chosique

Hello! My name is Chosi, a digital artist from Austria. Since fantasy consumed my soul, I'm drawing character portraits for known fantasy characters and original characters. From stickers over prints to enamels pins, my art is for everyone who loves magic, long hair and romance.

Colorful Ray

You will be attracted to the stand by the scents of hand-poured candles and soy waxes with unusual names! Maybe you want to find out what Yo Mama smells like? ;) After that, you will find embroidery, stickers, pins, washi tapes and prints from different fandoms and more. In addition, you will also find hand-made soaps or bath-shots. Everything handmade, full of heart and paid for with many burns and nicks!

DarkSena

DarkSena je kreslířka a autorka online komiksu Switched Lives, aktivní od roku 2006, věnující se převážně originální tradiční tvorbě, která je zaměřená na kresbu estetických, vysoce detailních, ornamentálně tématických fantaskních ilustrací. Nabízí autorské tisky, pohlednice, bločky, originály, vlastnoručně vyrobené záložky a další originální výrobky.

Dažga

Ukrainian artist Daria will draw your cartoon portrait right at the event

Dragarta

Dragarta je dlouholetá přezdívka grafičky a ilustrátorky na volné noze Lucie Kostkové. Lucie je zapálená organizátorka výtvarných projektů včetně Dračího kalendáře. Nejraději tvoří fantasy a zvířecí motivy, ať už tradičně nebo digitálně. V jejím stánku najdete skicáky s příjemným papírem, kovové odznáčky (nově i se slavným japonským roadsterem MX-5), širokou škálu tisků a pohlednic, záložky, placky a další.

EdinaDraws

Kreslířka se slabostí pro danmei, oldschoolové anime a videohry.

ElissBell

Ahoj jmenuji se Eliss a jsem illustrátorka a grafička na volné noze. Zaměřuji se zejména na fantasy tvorbu, DnD a vše s tím spojené. Je mi ale velmi blízká i anime tvorba, fanarty všeho druhu a zvířátka! Budu se na vás těšit!

EnneiART

Welcome to the world of artistic chaos, where your deepest fantasies can come true. You name it. I make it!

Esperanta Dragon

Esperanta je česká umělkyně, která se zabývá digitální kresbou a výrobou vitráží. Mimo originálních děl můžete v jejím portfoliu najít i tvorbu inspirovanou různými fandomy, především World of Warcraft, ze kterého se zaměřuje nejradši nemrtvé, Pohromu a rytíře smrti. Ráda si hraje s různým typem merche, takže na jejím stánku krom vitráží a klasických printů můžete narazit na klíčenky, nálepky, piny a mnoho dalšího.

Feminetomboy

Jsem digitálním umělcem už sedmým rokem. Ačkoliv bylo anime velkou částí mého dětství, v poslední době se zabývám spíše světem Minecraft roleplaye, video hrami, nebo třeba brazilským TTRPG Ordem Paranormal.

Frankfolium

Originály i printy kreseb a akvarelů fantastických, fantaskních i fantazijních tvorů, ne-tvorů, temných sil a chimér z nočních můr. Doprovázeno texty krajně poetickými.

GalaxyFoxxy

Věnuji se tvorbě oušek a ocásků z umělé kožešiny, která jsou vhodná jak ke cosplayím, tak vyšperkování vašeho otaku looku ♥ Menší částí se věnuji i digital artu, ze kterého pak tvořím klíčenky, nebo samolepky.

Garfi

Kreslím digitálně i tradičně, hlavně postavy a zvířata (nejvíce kočky). Mé práce ilustrace zahrnují fanarty i originální tvorbu. Prodávám printy, samolepky, sticker sheety, poznámkové bloky, washi pásky a ručně vyráběná razítka.

Goldfish Anya

Jmenuji se Anya a ráda kreslím, studuji ilustraci v České republice :) V mém malém obchůdku najdete roztomilé samolepky, pohlednice, plakáty, klíčenky, holografické samolepky a stereo karty! (eng.) My name is Anya and I love to draw, I am studying illustration in Czech Republic :) In my little shop you can find cute stickers, postcards, posters, keychains, holographic stickers and stereo cards!

hekuuu

Jsem hekuuu - umělkyně a ilustrátorka. Ráda na festival přivezu svůj fandom merch a originální ilustrace :>

IchigoTutu

Hey! I'm IchigoTutu, a small artist from Poland. You can find me mostly graphics from beloved series or games and original stuff. If you are looking for a new poster, charms, stickers or button pin, feel free to visit me!

inkjogi

Digital Art, illustrations and animation :)

Jellypon Art

Jsem freelance ilustrátorka z Prahy specializující se na kresbu roztomilých postav z různých anime, herních titulů a roztomilých stvoření obecně. Kromě toho na svých stáncích na conech (navštívila jsem mimo jiné Dokomi, Japan Expo a Vienna Comic Con) prodávám kromě klasických printů i samolepky, akrylové klíčenky, podtácky, plátěné tašky, ponožky a jiné drobnosti pro radost.

Kabujiro

Kabujiro is an Austrian illustrator and merchandise designer inspired by Japanese mythology and art. Their work is influenced by traditional woodblock prints. At their booth you can find shirts, socks, art prints, stickers, bags and other items with their designs.

Kimaneko

Jsme malé české studio, které již druhým rokem ručně vyrábí zvířecí ouška, ocásky, packy a anime doplňky nejen ke cosplay, ale také ke každodennímu nošení. Takže si u Kimaneko vybere každý ♥

Kinky Panda

Česká značka s alternativní módou a doplňky specializující se především na zakázkovou výrobu. Nabízí nejen ručně dělané výrobky z krajek, saténu, kůže či latexu, ale i třeba trička na běžné nošení s originálními designy. Na své si zde přijdou jak milovníci kawaii lolita doplňků, tak i temnějších stylů.

Kitzat

If you're a nostalgic person then you might be interested in what Kitzat has to offer! Coming all the way from Denmark, Kitzat is an artist who's full of nostalgia, whimsical creatures and colourful art! They are looking forward to their second time attending Animefest, and can't wait to be back. So if that sounds like something you'd be interested in, then make sure to come on by and say hi!

Kiwa

 

kiwiaste

kiwiaste is an illustrator from Poland. Their art is inspired by Japanese media and pop culture, with focus on portraying the connections and emotions between the characters. They also like to make cute and useful merchandise like stickers, notepads, keychains and more- even starting to branch out into designing apparel. Hope to see you there!

Konata du Vallon

Konata du Vallon přiveze na Animefest do Artist Alley nejen kus historie – knihy Malé Velké Ženy, komiks i doprovodný merch k projektu Tři myšketýři – ale také malé, ztřeštěné, do magie zapálené čarodějky. Stánek doplní i sety malých barevných pišišvorů, kteří se nebojí být sami sebou.

KOWBOJKI

KOWBOJKI is a Polish/Danish artist who loves all things colourful and pastel! She loves sharing her passions through her art and interacting with fellow fans at conventions. At her booth you will find a wide selection of stickers, original prints, keychains, washi tapes and more!

LeSoldatMort

Mortův stánek je jako kunstkomora - najdete na něm spoustu rozličných temných a mystických tisků, pohledů, okultistických předmětů v podobě merchandise jako jsou samolepky, piny, nášivky,... a hned vedle toho narazíte na fandomovou tvorbu japonského rázu. A samozřejmě nesmíme zapomenout na kočku. Mort je totiž ilustrátor na volné noze, lektor kurzů pro umělce, nadšený cosplayer a milovník koček.

Light's Art

Akvarelová umělkyně se slabostí pro roztomilé a pastelové stvoření. Na mém stánku najdete akvarelové originální obrazy, printy, ručně dělané brože, samolepky, klíčenky, trička a mnohé další! Kdo se zastaví, neprohloupí

Lustanjo

Hi there! I am so glad to be back this year at the lovely Animefest! Last year some of you might remember me by my capybara and meme cat items - and this year I'll bring so much more! You can check out my webshop in advance to get an idea of what I'll be bringing this year! <3

Magic&Books

We are Magic&Books, a small Dutch company specialising in all kinds of bookish goods! We hand-design all our items including Reading Journals, Booksleeves, Stickers, Bookmarks, Mugs, Notepads and much more. Come say hi!

MeilCan

A small artist who started their art journey with doing #100daysproject drawing small ducks and from there, a small business was born. Hi! It's Meil, a small artist based in Sweden focusing on drawing original characters which are mainly ducks & other cute animals. If you're a duck lover looking for duck related stickers and other merchandises, look no further! These ducks now travel the world for me to their new homes. They are on a mission for World DUCKmination. Spread the word!

Miya

Miya je digitální umělkyně na volné noze. Umění se věnuje aktivně od roku 2021. Ráda čerpá z fantasy světů, proto na stánku můžete najít převážně printy a samolepky s videoherní tématikou, zejména z her jako League of Legends nebo World of Warcraft.

Miyaou Art

I am illustrator, fan-artist. Mostly made acrylic charms, pins, prints, stationery and other cute things. I designed and sewed some unique cases, too. My KDA Maid Redesigns aproved by Uwowo. I hope you like my artwork, I allways try my best and work a lot, becouse I would like to visit many country as I can and make my business bigger. <3

Mona the MadCat

Mona the MadCat pro vás již od roku 2015 připravuje ručně vyráběná neko ouška a ocásky z umělých kožešin. Dopřejte si potěšení v podobě roztomilých oušek na čelence v každém věku!

Mousy Maja

Hello, I'm Mousy Maja, an artist from Poland working in gamedev by day and drawing my comic, anime or game fanarts by night! At my booth you'll be able to find postcards, posters, stickers, keychains and comics made by me. Feel free to stop by (^u^)/

Naemi Fay / fayrine

Hello I'm Naemi, anime artist and Vtuber. ^^I'm drawing mainly fantasy girls from Hoyoverse games, Vtubers and original characters. Visit me to check lots of keychains, prints, stickers and more~♡ I have two IG profiles @fayrine_artist for original art and @naemifay for fanart and OCs. ^^

Niju_Illustration

My artworks are a mix of fantasy and art nouveau with traditional mixed media. My choice of motifs ranges from depictions of animals, fantastic creatures, pop culture to manga/anime. But cute mascots also appear in my art from time to time. It's very broad and there's everything from horror to cute creatures.

Pinkgore

Hi, I’m Wewe ! I like all things cute and colorful, and i enjoy drawing fanarts of my favorite game and anime characters. I offer keychains, pins, stickers, prints and much more !

Plishel

Ahoj! Volám sa Plishel! V mojom stánku nájdete širokú škálu zvieracích uší, od základných mačacích uší až po špeciálne zdobené uši a dokonca uši inšpirované anime/hernými postavami. V mojom stánku nájdete aj ozdoby do vlasov či na uši. Teším sa na vás!

Pocket Kaori

"Pfff, už nepotřebuju další kostky," neřekl nikdy nikdo! Pojďte blíž, dobrodruzi! Nechte se okouzlit ručně tvořenými kostkami pro Dungeons & Dragons. Nejsou to jen nůďo kostky; jsou to vaše vstupenky ke kritickým zásahům, epickým selháním a nekonečným příběhům slávy. Protože když přijde na kostky - čím víc, tím líp! A pokud vám necinkají kostky, určitě si vyberete art print či samolepku z mých barevně přestřelených kreseb.

Pokédomes

Přemýšleli jste někdy jak se mají Pokémoni uvnitř jejich Pokéballů? My ano! A nemají se tam vůbec špatně. Neváhejte si jednoho nebo dva domů také adoptovat.

Rainbow Overflow

I'm Dori from Hungary, a crafter of hand-sewn plushies, polymer clay jewelry and accessories. I took a hiatus, but I'm really excited to sell at Animefest again!!

Reartity

V tomto stánku milujeme piny! Kovové odznáčky už ve světě fanmerchu letí pěkných pár let. Jsou to luxusní nosiče vašeho fandomového vyznání, které se narozdíl od placek dají často použít i na formálnějším outfitu (koneckonců, piny s vlajkami svých zemí na oblecích nosí i nejvyšší státníci). U nás najdete piny a další drobný merch s motivy Genshinu, Honkai: Star Rail a Fire Emblem Heroes, tak se stavte ;)

S1MoonKa

Zdravíčko! Ráda kreslím kočky. =(^..^)= =(^..^)= =(^..^)=

Sandomia - Cockroach Craft

I am giving up for adoption adorable plushies that I sew by my hand. Each one is made with feeling and care. You will find various creatures here - sweet, geeky and a little scary, but each of them is extremely fluffy and soft. You can't take your eyes and fingers away.

Simply_ryuu

 

Slaya Art

Jsem výtvarnice z Brna a ve svých kreasbách často unikám do pestrobarevných pohádkových světů plných nadpřirozených kouzelných zvířat a jiných stvoření. Věnuji se jak digitální, tak i tradiční tvorbě a mým nejoblíbenějším motivem jsou draci, kteří mohou mít neskonečné množství tvarů a barev - nechávají tak spoustu prostoru pro nápady a fnatazii.

slrdx_art

Digital illustrator from Slovakia. I bring vibrant, colourful fanart of shonen anime titles and games, original art & cats

Sophae

Sophae is a graphic designer and illustrator from Austria, focusing on colorful stylized portraits inspired by fantasy, videogames and comics. Dive into a world of bright colours!

TBGKaru's AGD (anime, games, danmei)

Hráčka a fandomová veteránka, která čmárá pro všechno co za roky aktivovalo neurony, ať už jsou to čínské gay novely, hrdinské střílečky, televizní klasiky nebo populární dračáky! ♥

Temidraws

Kreslířka, komiksová autorka a vývojářka vizuálních novel. Kreslím i fanarty - nejradši z Fire Emblem, One Piece, Ghibli nebo Sailor Moon.

Teresa Kiene Illustration and Design

Teresa is a Czech-American (or perhaps Americo-Czech?) and a self-proclaimed nerd who translates her passion for video games, fashion, and all-around cuteness to create innovative and charming illustrations and designs.

Tofusenshi

kreativní streamerka a freelance ilustrátorka věnující se fan artům a originálním fantasy charakterům. https://www.instagram.com/tofusenshi/

Tradiční asijská tušová malba

Tušová asijská malba se snaží vystihnout základní rysy zobrazovaného předmětu a počítá s tím, že divák použije svoji představivost tam, kde jsou vynechané detaily. Již po tisíce let je v sumi-e malbě kladen důraz na jednoduchost a harmonii s přírodou. Podstata motivů se zachycuje rychlými tahy štětcem. Položení štětce, jeho protažení, pevná nebo chvějící se linka často vyjádří více než složitá malba. Pojďte se podívat na toto tradiční umění malované na rýžovém papíře ve stylu starých mistrů.

Tsutokki

 

V rouše vlčím

Tvořím především ilustrace inspirované fantasy, mytologií,okultismem, středověkem. Můžete u mne naleznout fandomy jako Zaklínač, WWDITS nebo OFMD.

Valeriia Ledeneva Alto.real

Jmenuji se Valeria Ledeneva a jsem ilustrátorka z Plzně. Předmětem mého tvůrčího bádání je prolínání dějin jemné struktury lidské duše. Ráda se zajímám o svět a zprostředkovávám ho ve svých ilustracích. Ve své tvorbě používám různé techniky, nejraději kresbu tužkou, akvarel a digitální nástroje.

VoidShinji

"Hey, I'm Shinji, an illustrator and Vtuber. My hobby is setting up cozy stalls where I can sell my prints, pins, stickers, keychains, crocheted designer products such as purses, cases, wallets, tops, skirts and many more handmade products! I'm really excited to meet you!"

VSKR_

VSKR_ je česká ilustrátorka, komiksová kreslířka a koncept artistka na volné noze, která se zabývá převážně tvorbou fanartů na populární herní, anime a manga série. Často tvoří originální tvorbu inspirovanou hudební punk/rock tématikou, cyberpunkem nebo asijskou mytologií. Mimo to se věnuje i svým komiksovým projektům.

Wei

I'm a freelance artist and love making trinkets that bring smiles to people's faces!

wmolecules

Tin dras colorful landscapes and animals as well as their original characters. You can get artbooks, pins and prints and various other artsy treasures at their stall.

Wylfi

Yulia (aka Wylfi) is a 2d animator and illustrator. She is making art full of magical and cute animals. Come and see her world full of adorable and fluffy creatures!

Yiri Kus

ilustrátor na volné noze se zaměřením na ilustrace s fantasy a sci-fi tematikou převážně deskových či počítačových her. S jeho ilustracemi jste se mohli setkat v Dračí Hlídce, deskových hrách od CGE (Ztracený ostrov Arnak, Hvězdní kapitáni) nebo v Dračím kalendáři.

Yuffie

Omniprezentní žena se sklonem k hyperfixaci na… úplně všechno. Autorka komiksů, herní grafička a ambiciózní designérka, která na festivalech prodává své printy, placky, samolepky nebo rozdává rady pro začínající freelancery.

Yuki Anne

Ahoj, já jsem Yuki, ilustrátorka, která se zaměřuje na kresbu anime ilustrací a tvorbu Vtuber modelů. Proto u mě najdete fanarty Vtuberů, z anime a seriálů nebo her. Ale i mojí vlastní tvorbu. Budu se na vás těšit!