Prodejní stánky 2022

19. 5. 2022

FYFT

FYFT je zkratka pro Fill Your Free Time - vyplň svůj volný čas. Je to obchod, komunita, místo, spojené s myšlenkou, že volný čas je to nejcennější co máme a proto je třeba ho využít k něčemu, co má smysl. Posláním FYFTu je pomáhat lidem najít koníček, který vede k osobnímu rozvoji. To může být cokoliv od skládání Rubikovy kostky až po cestování. FYFT je víc než jenom obchod. Podporujeme komunity, tvoříme návody a workshopy, organizujeme soutěže a naše pobočky jsou místem pro setkávání pro všechny komunity.
www.fyft.cz/

BarevnéČočky.eu

Barevné, crazy i manga čočky. Přijďte na poslední chvíli vychytat svůj cosplay.
Https://www.barevnecocky.eu

Akuma-Inn

We started from scratch, full of hope and faith that we can find our own place among all the great artists. We hoped that people would like our kitties and our dream actually came true. We grew bigger and stronger and our heads were and still are full of ideas. We met a lot of wonderful customers who helped us, supported us and encouraged us to keep going – so here we are! We believe that we have a lot of more great years ahead – and we would be honoured if you accompanied us – and all our Fat Cats, of course!
akuma-inn.com

Animecraft

booth with licensed manga and anime gadgets.
animecraft.pl/

ANIMEWORLD.CZ

Prodejce japonské anime kultury a sladkostí
www.animeworld.cz

AniPopGam

Plush toys, figurines, cosplay accessories and snacks retail

Arkadyn

Zaměření obchodu je prodej karetních her převážně z Japonska (POKEMON, DIGIMON, Weiß Schwarz...) a několika dalších s původem mimo Japonsko. Taky vytváříme a prodáváme stavebnice podle populární české hry Kingdom Come: Deliverance
www.arkadyn.cz/

Arkana Ignis

We have mostly handmade assortiment, like jewelry and accessories of many kinds.

Barthalon.eu

Handmade leather accessories for Cosplay and larp
Http://Facebook.Com/barthalon

bdullien

I'm Blanka Dullien from Hungary. I put my own graphics on various objects ... bags, t-shirts, sweaters, coats, badges, badges, booklets, belt bags, stickers, etc. My main theme is the cat and the mystique that can be around.
www.instagram.com/bdullien/

Black Lace Design

"Your elegance is unique" , and we help you express it with chokers, horns, hárs, goggles and accessoires mostly in gothic and steampunk styles.

Blindbox Geek Store

Stejně jako poslední ročník se můžete těšit na sběratelské figurky u stánku Blindbox Geek Store! Pořídit si tak můžete figurky Funko POP oblíbených hrdinů, Coolectibles figurky známých influencerů, populární Mystery Boxy a další značkový merchandise!
www.blindbox.cz/

Cesta čaje

Prříprava a prodej čaje a čajového náčiní
www.cestacaje.cz

Cosplay paruky

Stánek plný paruk a ručně dělaných květinových věnečků.

Cosplayshop

Cosplayshop prodává materiály na výrobu kostýmů od A do Z a to za ty nejlepší ceny! Rozumíme cosplayi, rozumíme vám!
www.cosplayshop.cz

CREW / Komárovo knihkupectví

veškerá dostupná manga v češtině a mnoho dalšího ze sci-fi, fantasy a komiksu
www.crew.cz

DarkSena

DarkSena je kreslířka, aktivní od roku 2006, věnující se převážně originální tradiční tvorbě, která je zaměřená na kresbu estetických, vysoce detailních, ornamentálně tématických fantaskních ilustrací. Nabízí autorské tisky, pohlednice, bločky, originály, vlastnoručně vyrobené záložky a další originální výrobky.
www.instagram.com/darksena_draw/

Doujinshi stánek

Prodej japonských doujinshi a jiného japonského zboží

Fanbox

Mystery Boxes full of license products.

Game Over

We are manga, anime and games shop from Poland. We invite you for Asian sweets, original anime figures, manga and anime in english, some games and accesories for consoles (3ds switch).
www.krakow.gameover.pl

Gamlery.cz

Prodej oblečení a doplňků s herní a filmovou tématikou.
gamlery.cz

GeekCorner

We sell more than 3000 different products from a wide range of anime related brands
www.geekcorner.hu

Hamiisu

Japanese Kimono, Cosplay Costume, Japanese Lucky Cats, Gadget and Cosplay Swords (No Sharp)

Hedera Helix / Yetushen

www.instagram.com/yetushen https://www.facebook.com/yetushen https://www.facebook.com/Hedera-Helix-csipke%C3%A9kszerek-%C3%A9s-kieg%C3%A9sz%C3%ADt%C5%91k-314672005310734

Charlien.art

Charlien- Jsem Česká illustrátorka/designérka, která na akcích vystavuje své umění a produkty tvořené z něj, jako originální potisky triček, polštářků a mnoho jiného. Mým úkolem na světě je udělat z něj o něco barevnější místo!
charlien.art/

imago.cz

Spojujeme světy... Máme vše pro filmové a herní fanoušky, pro knihomoly, larpery, mimozemšťany i pro hráče deskovek. #imagocz, to je více než 9000 nezbytností pro milovníky fantastiky. A TO NENÍ VŠE! Máme vlastní krejčovskou dílnu a brašnářství, kde vznikají jedinečné produkty, které najdete pouze u nás. Zaměřujeme se na udržitelnou módu - slow fashion. Šijeme převážně z bio bavlny od českých dodavatelů, vytváříme produkty ze 100% hovězí kůže nejen na běžné nošení, ale také pro vášnivé hráče LARPu, cosplay nebo hry na hrdiny. Některé kožené produkty šijeme ručně a zdobí ruční ražbou Leather Craft. Rádi bychom tuto techniku prezentovali přímo na prodejním stánku. Nejvíce nás vystihuje toto video: https://www.youtube.com/watch?v=PxTD1J4cZks
www.imago.cz/

Jellypon

Jsem ilustrátorka z Prahy a na mém stánku se krom autorských printů můžete těšit i na klíčenky, samolepky, odznáčky a jiné produkty mé tvorby.
www.instagram.com/jellyponart/

Jola

Nabízíme kožešinové čepice pro domácí mazlíčky, čepice a čelenky s pohyblivýma ušima a pumpičkou. Příznivci kočičích uší a liščích ocásků zde najdou velký výběr všech barev a velikostí. Máme i drobné dřevěné vychytávky, rybí polštářky, věnce. zveme and

KarakterShop

Tshirt and plushes
Http://www.karaktershop.hu

Komiksový krám Brno

Obchod pro všechny milovníky komiksu a popkultury! Pro návštěvníky Animefestu máme sešitovky i mangu v angličtině, nějaké ty komiksy v češtině, bazarové rarity, figurky a tematický merch.
nerdi.cz

Lightning Dark

Have you ever wanted to be your own kind of princess – whether in a big dress or in a bold suit? Lightning Dark’s mission is to help every woman to feel like of a queen they ever wished to become. We strive for quality and being unique – therefore every piece is different; we never make two identical corsets. This way you can always be sure that you are the one and only extraordinary queen you wished to be – even if it’s a simple day or the most important one in your life.
www.lightningdark.hu

Lola's art

"Lola’s Art is a Hungarian artist. Her choice of topic is pretty across-the-broad, ranging from cute, simple things to complex, digital paintings. You can find Lola`s drawings not just in print form, but also on other products such as clothing, handmade bags, notebooks, stickers, hand mirrors, key chains, etc. Her motto: “I put a little piece of my soul into everything I make”. Pages: https://www.instagram.com/lolasartstudio/ https://www.facebook.com/lolaswork https://www.tiktok.com/@lolasartstudio
lolasart.hu/

Maginarium.pl

At Maginarium you will find unique and original items made with passion and love. All shirts, mugs, pillows and dakimakuras are specially made from our own designs not available elsewhere! We also have a large variety of Pokemon and Magic cards, RPG stuff like dice and epic coins. For Nintendo fans we got tons of Amiibos and SWITCH games.
maginarium.pl

Mangowe

We are polish store, dedicated for otaku and fans of Asian popculture. In our shop you can find manga, artbooks, music CDs, pillows, Asian sweets, food and drinks, anime bedsheets, blankets and many other stuff, that will steal your heart. We started in garage but expanded to 2 stationary shops and huge online store, which soon will be enlarged to Czech version. Our experienced staff is always ready to help in searching for best gadget, so be sure to visit us for shopping and fandom discussions!
mangowe.cz

michas magic world

We are a merchandise nerd shop with 2 shops. We are also represented at all German conventions. We also went to Comic Con in Prague

MiOhi

An extensive selection of Asian and American snacks and drinks, as well as cute geek merchandise such as plushies, mugs, keychains and pins
allegro.pl/uzytkownik/miohi

Nakladatelství ZANIR

Nakladatelství ZANIR se zaměřuje na nezávislou komiksovou tvorbu od autorů z celého světa.
www.zanir.cz

Pokémaster.cz

Prodejce karetní hry Pokémon, herního příslušenství a Pokémon hraček
www.pokemaster.cz

PopDrop

Jsme prodejci exkluzivních funko pop figurek
www.popdrop.cz

Ráj Anime

Shearlexie

We specialize in our popular limited edition metal prints inspired by the worlds of anime, gaming and pop culture
www.rubyart.ca

Svet Otaku

Obchod pre všetkých milovníkov anime, mangy a japonskej kultúry so širokým sortimentom produktov.
svetotaku.sk/

Tamaishidesign

Tamaishidesign is a small artist-run apparel business .She is a young graphic designer with a great passion for anime/manga and love for making original designs. She creates screenprint designs for bags and tshirts annnd buttons, magnets mugs. etc. Mostly original characters, creepy, cute any funny stuff everything to brighten your day! http://tamaishidesign.com my fb https://www.facebook.com/tamaishi.design/ my insta :https://www.instagram.com/tamaishidesign/
www.instagram.com/tamaishidesign/

TOMBOW - KALIA

Tombow – japonský výrobce designových psacích potřeb. Tombow je celosvětově známá značka, především díky preciznímu zpracování a jedinečnému designu. Psací potřeby Tombow překvapují novými funkčními inovacemi a podmanivým moderním vzhledem. Od roku 2014 se firma KALIA stala výhradním dovozcem této značky. Ze současné nabídky jsou velmi populární fixy ABT Dual Brush Pen, které jsou perfektní pro ilustrování, kreslení mangy a komiksů, vytváření návrhů a náčrtů.
www.kalia.cz/