Artist Alley 2020

27. 2. 2020

Co je Artist Alley?

Artist Alley je místo vyhrazené pro prezentaci kreslířů a prodejních stánků s originálním ručně vyráběným zbožím. Účastníci Artist Alley získávají možnost kreslit přímo na festivalu, setkat se se svými fanoušky a načerpat nové a cenné zkušenosti. Pro každého tvůrce je přichystaný vybavený stánek, na němž se může setkat s návštěvníky a kromě kreseb prodávat i plakáty, placky či jiné produkty své tvorby. U stánků s ručně vyráběnými produkty můžete zakoupit různé šperky, módní doplňky, polštáře, plyšáky, hrníčky, trička, atd. vše s tématikou anime, Japonska, kawaii či lolita módy.

Co je dobré vědět?

Jak se mohu přihlásit?

Pro podání přihlášky stačí vyplnit formulář nacházející se pod tímto odkazem: https://exhibitors.animefest.cz/artist/

Kapacita pro Artist Alley je limitována, tvůrci proto budou vybíráni především na základě kvality. Poplatek za jeden stůl v Artist Alley činí 1210 Kč (~ 50 Eur) včetně DPH. Místo u stánku v sobě zahrnuje zároveň jednu vstupenku na akci pro tvůrce, který o stůl zažádal.

Registrací vašeho stánku se zavazujete dodržovat pravidla Animefestu a prodeje. Porušení těchto pravidel může vést až k uzavření stánku a to bez nároku na vrácení poplatku za pronájem nebo jakoukoliv jinou finanční kompenzaci.

Přihlášky zasílejte do neděle 15. března. Pokud máte jakékoliv dotazy ohledně Artist Alley, neváhejte nám napsat na alley@animefest.cz.