SponzořiDěkujeme všem partnerům a sponzorům, kteří Animefest podporují. Velice si vážíme jejich spolupráce.
Chcete se k nim připojit? Kontaktujte nás

Comfor, AirLive, Lenovo, Epson, Iiyama

Firmě Comfor a jejím partnerům děkujeme za zapůjčení techniky.
ComforAirLiveEpsonphilipsLenovo

EIZO NANAO Corp.

eizoJiž sám název společnosti – EIZO, který v japonštině znamená „jasný obraz“, napovídá, že cílem je výroba vysoce spolehlivých monitorů s dlouhodobou stabilitou obrazových parametrů a ostrým obrazem. EIZO postupně dosáhlo dominantního postavení v oblasti grafických monitorů s rozšířeným gamutem AdobeRGB a bohatými možnostmi nastavení barevné reprodukce. Monitory dále nacházejí uplatnění v oblastech: foto, video, DTP, CAD, kancelářské aplikace i domácí zábava. Značka EIZO je rovněž zastoupena ve vysoce specializovaných oblastech jako je zdravotnictví, energetický či letecký průmysl. EIZO nabízí svým zákazníkům kromě kvalitních profesionálních monitorů také silné servisní zázemí, služby spojené s optimalizací zobrazovacích řešení na příslušném pracovišti a stále se rozšiřující edukativní činnost v oblasti kalibrací. EIZO je v současné době jediným výrobcem na světě, který je schopen vysokou spolehlivost svých monitorů potvrdit prodlouženou záruční lhůtou 5 let standardně pro všechny modely.

Gill's Coffee

Gills Coffee je brněnská zakázková pražírna prémiových káv. Praží se zde více než 7 jednodruhových arabic z různých zemí a světadílů. Hlavní prioritou této pražírny je čerstvost kávy. Častým pražením po menších dávkách tak může zaručit, že zákazník dostane vždy kvalitní a čerstvý produkt. Ojedinělá je také technologie, kterou se zde praží - horký vzduch. Každý má možnost při troše štěstí shlédnout proces pražení při návštěvě pražírny na Veveří 9 a zakoupit si zde balíček kávy. Mimo prémiových káv jsou zde k dostání nejrůznější pomůcky k přípravě kávy a vše je možné pořídit také na eshopu www.gills.cz

Zoner Press

Zoner PressNakladatelství Zoner Press zařadilo v roce 2008 do své knižní nabídky oblíbené komiksy, mangu a knihy zaměřené na kreslení mangy. Spolupracuje se známým vydavatelstvím Tokyopop a vydalo několik amerických mang. V nabídce nechybí ani řada originální japonské mangy. Snahou vydavatelství je navázat kontakty s dalšími vydavateli mangy, zejména té japonské. Kompletni nabidku a ukázky z knih najdete na www.zonerpress.cz.

 

MIDO Film Brno

MIDO Film MIDO Film se snaží vydávat tituly všech žánrů, od dokumentů, komedií, přes horory a sci-fi, thrillery a dramata až po animované filmy pro děti. Z nabídky titulů si tak mohou vybrat diváci všech věkových kategorií. V edici levných DVD vycházejí také anime filmy. Přehled vydaných i plánovaných titulů www.midofilm.cz.

 

Papír a tisk

Papír a tisk Společnost Papír a tisk nabízí výhodný malonákladový digitální tisk pro jednotlivce i velké organizace, spolky či vydavatele. Zajistí také tisk vizitek, pozvánek, oznámení, kalendářů, diplomových prací či komplexní firemní tisková řešení. Dále nabízí prodej grafických papírů a přípravu videa. Více informací na www.papiratisk.cz.

Japamania

japamania

Obchod se zabývá prodejem japonských a asijských potravin a doplňků do domácnosti. Nakupovat můžete buď v Olomouci nebo na eshopu www.japamania.cz.

Hanami

Hanami Hanami nabízí nejširší sortiment polsko-japonských kulturně ekonomických kontaktů, mezi jinými i bohatou nabídku školení, specializované poradenství a překlady. V září 2007 jsme nabídku rozšířili o japonské komiksy. V průběhu necelých tří let jsme získali na polském trhu pozici důležitého komiksového vydavatelství a to nejen v segmentu japonských titulů. Podrobné informace najdete na www.nakladatelstvi.hanami.pl.

 

Light Point

light pointNaše jazyková škola má velmi vřelý vztah k Japonsku, japonštině a ke všemu co s tímto tématem souvisí. Kromě kurzů japonštiny pro veřejnost, jako jedna z mála jazykových škol, nabízíme roční pomaturitní kurz japonštiny./p>

 

Koishi

Hanami Koncept a fyzická podoba restaurantu KOISHI vznikaly téměř dva roky, s myšlenkou otevřít vlastní sushi bar si ale Janko Martinkovič začal pohrávat už před deseti lety. KOISHI ale není pouze restaurant. Letní posezení ve dvoře snad postupně expanduje hlouběji na úbočí Špilberku do podoby jakési „japonské zahrádky“, v prodejně je možné sehnat ingredience pro přípravu sushi a specialit asijské kuchyně, čerstvé chlazené ryby, víno nebo rýžovar a kimono. Více se dočtete na www.koishi.cz.

 

Talpress

TalpressTalpress vydává knihy od roku 1991, výhradně ze zahraničí a zejména SF a fantasy. První komiks Neuvěřitelná setkání dal na trh již v roce 1992, nyní se zaměřuje na japonskou mangu a její setřenici - korejskou manhwu. Další informace na www.talpress.cz.

 

Doupě

DoupěKaždý den nové informace o hrách, hráčích a herní technice na www.doupe.cz.

 

Billa

BillaBILLA, spol. s r.o. provozuje v České republice 174 prodejen a zaměstnává více než 5000 pracovníků. www.billa.cz

 

Crew

Crew

Hayashi

Hayashi

 

 

Wegett

wegett

Blackfire Games

pokemonPokémon je strategická karetní hra, která rozšíří tvůj svět mnoha různými směry. Po celé republice je síť lig, kde si můžeš zahrát pro legraci a nabrat nové zkušenosti. Na turnajích už bojuješ o velkolepé ceny, např. účast na Mistrovství světa a proplacenou cestu do Ameriky. Cesta za titulem Nejlepšího trenéra Pokémonů je přímo před Tebou! Navštiv www.hraju-pokemon.cz a přesvědč se sám!

Cenega

cenaga

 

Mediální partneři

Rengl

Rengl RENGL se zabývá kompletní přípravou a realizací plakátovacích kampaní a výlepem plakátů po celé České republice a Slovensku. V současnosti síť našich 2.500 plakátovacích ploch pokrývá více než 70 měst České republiky a Slovenska. Více se dozvíte na webu www.rengl.cz.

 

Metropolis

Metropolis MetropolisLive Vám přináší magazín, který je zdarma průvodcem a společníkem všech lidí, kteří se chtějí bavit. Také provozuje internetový portál s kulturním přehledem a s množstvím témat z oblasti hudby, filmu, divadla, výtvarného umění, literatury a aktuálního dění ze života metropole. Informace o zábavě hledejte na www.metropolislive.cz.

Pevnost

Pevnost

Kult

Kult