Festovní koncert


Út, 14. 3. 2017 - 14:06 [ christof ]

Máte rádi anime hudbu? Hrajete na nějaký hudební nástroj? Zkoušeli jste si někdy něco zahrát a chtěli byste předvést, co umíte? Tak teď můžete.

V rámci programových laboratoří chystáme letos na Animefest koncert písniček a melodií z anime, na kterém můžete vystoupit i vy. Hlásit se mohou jednotlivci i skupiny s připravenými živými vystoupeními. Vystoupení v kostýmu uvítáme s nadšením.

Na místě bude k dispozici klavír a základní ozvučení. Pokud byste potřebovali nějaké další nástroje, které si nejste schopni přivézt, napište nám a uvidíme, co se dá vymyslet.

Pokud vás láká si na koncertě zahrát nebo zazpívat, pošlete nám na e-mail [email protected] následující:

  • Vaše jméno a přezdívku
  • Složení skupiny (nástoje, na které chcete hrát)
  • Název anime a skladby, kterou chcete hrát
  • Vaše zkušenosti s vystupováním
  • Odkaz na audio nebo video ukázku vašeho vystoupení (skladbu, kterou byste chtěli na koncertě hrát) - můžete dodat i později, domluvíme se

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat. Budeme se těšit na hudební zážitek, co společně vytvoříme.

Folei
Pá, 24. 3. 2017 - 14:42
Obrázek uživatele Sheska
Sheska
St, 22. 3. 2017 - 09:16
Akane Akimoto: Myslím že

Akane Akimoto: Myslím že stačí. Ale když už se takhle ptáš, tak možná bychom měli dát nějaký limit pro minimální délku. :-D

Obrázek uživatele Akane Akimoto
Akane Akimoto
Út, 21. 3. 2017 - 13:18
Byla stanovena nějaká

Byla stanovena nějaká minimální či maximální délka jednoho vystoupení? Stačí dvouminutová skladba? 

Obrázek uživatele Lusi
Lusi
So, 18. 3. 2017 - 13:54
Termín přihlášek

@Howly: Jsme omezeni časovým slotem, takže ano, vejde se tam jen určitý počet vystoupení. Termín pro uzavření přihlášek budeme upravovat průběžně podle zájmu, minimálně do konce března ale budou určitě otevřené.

Pokud by se nám náhodou přihlásila spousta skvělých hudebníků, mohli bychom zkusit vyjednat i delší čas, ale to nejspíš potřeba nebude, protože zájem je zatím dost malý. Takže místo by na tebe mělo zbýt :)

Budeme se těšit na přihlášku!

Howly
So, 18. 3. 2017 - 09:48
A můžu se zeptat,jestli je

A můžu se zeptat,jestli je omezený počet míst? Abych věděla, jestli si s přihláškou a tím videem fakt pospíšit, nebo máme i víc času :)

Obrázek uživatele Lusi
Lusi
St, 15. 3. 2017 - 14:35
Piáno

@Yukiatsu: Nemám teď přesné info o kvalitě toho v součansosti domluveného nástroje. Tvou nabídku předám dál, pokud by to nebylo logisticky nebo jinak složité, asi rádi využijeme. 

Yukiatsu
Út, 14. 3. 2017 - 20:41
Klávesy jsou pro nějaké lepší

Klávesy jsou pro nějaké lepší vystoupení ne moc vhodné dle mého názoru, pokud se má jednat přímo o solo vystoupení. Jako doprovod jsou dostačující. Pokud by měl nějaký zpěvák zájem o doprovod, může mě kontaktovat, budu velice rád :). Již jsem někomu psal, že jsem ochotný zapůjčit své digitální piáno, které je rozkládací a na převoz asi stejně náročné jako ty klávesy. Jsem navíc z Brna, takže to je výhodou.

Obrázek uživatele Lusi
Lusi
Út, 14. 3. 2017 - 20:34
@Yukiatsu: Zatím jsou jisté

@Yukiatsu: Zatím jsou jisté klávesy, ale řešíme i jiné možnosti.

O spolupráci s klavírem by určitě měli zájem i zpěváci.

Yukiatsu
Út, 14. 3. 2017 - 20:31
Klavír

Zdravím,

mohu se zeptat, jaký přesně klavír tam bude (piáno, křídlo, digitální piáno...)?

Kdyby měl někdo, kdo hraje na housle nebo jiný nástroj, který se hodí ke klavíru, zájem o nějaký duet, tak se ozvěte. Samotnému se mi do toho moc nechce.

Obrázek uživatele Lusi
Lusi
Út, 14. 3. 2017 - 20:21
@Satsu: Pokud to bude něco a

@Satsu: Pokud to bude něco a capella, tak berem i samostatný zpěv. Jen chceme mít celý koncert živý, takže pro zpěváky by bylo nejlepší se domluvit s někým, kdo je naživo doprovodí.