je vhodný animefest

Obrázek uživatele zuz3
So, 30. 7. 2016 - 22:54 [ zuz3 ]

ahoj ptám se jestli je vhodný animefest pro 13 letou dívku ????

a cosplay pro 13 letou dívku ??? 

předem děkuji za odpověd

Obrázek uživatele zuz3
zuz3
Po, 29. 8. 2016 - 10:49
děkuji

děkuji vššem za odpovědi

Naty
Pá, 26. 8. 2016 - 00:10
Když jsem si to teď s údivem

Když jsem si to teď s údivem spočítala, tak mi na prvním AF, který jsem navštívila bylo 12 a 2 roky na to už jsem měla cosplay.

Nicméně pokud je to tvůj první animefest, šla bych raději bez něj. Nebo si alespoň zvolila "rozumný" cosplay (teď to nemyslím jen ohledně morálky, ale fyzických schopností), já celý víkend tahala 10kilovou kosu a to nebyl zrovna dobrý nápad. 

Rozhodnutí je samozřejmě na tobě a nikdo neříká, že je špatné mít na prvním animefestu cosplay :3 

Obrázek uživatele Yuka-chan
Yuka-chan
Po, 8. 8. 2016 - 19:12
Na můj první AF jsem šla ve

Na můj první AF jsem šla ve 13 a bez cosplaye..Myslím, že když tam jdeš napoprvé, tak je lepší jít bez něj, ale je to samosebou na tobě :)

Obrázek uživatele hintzu
hintzu
Po, 8. 8. 2016 - 14:45
Animefest samotný určitě je,

Animefest samotný určitě je, i když doporučujeme návštěvu s doprovodem. Každoročně míváme návštěvníky i mladší.

A u cosplaye a jeho výběru platí víceméně zdravý selský rozum – vlastnoruční tvorbu kostýmu můžeme vřele doporučit, člověk se při tom naučí spoustu manuálních aktivit (od šití, přes lepení až třeba po základy elektroniky). Ale i kupovaný / vyrobený někým jiným může být fajn. Bez doprovodu / skupinky kamarádů bych ale důkladně zvážil vyrazit v kostýmu na první akci podobného typu.

Shimeka-san
Po, 8. 8. 2016 - 14:29
Nechci dělat chytrého,ale

Nechci dělat chytrého,ale znám pár lidí co tam chodí i mladší,takže by neměl být problém. Ale doprovod je vhodný.