AF16 a videoodpovědi

Čt, 20. 10. 2016 - 14:50 [ Sayuri-sama ]

Zdravím,

Na úvod bych chtěla moc poděkovat (ačkoliv dost pozdě) za letošní AF. Oproti loňskému roku se to velmi zlepšilo. Zvětšením prostoru se ty narvané chodby konečně zmenšili. Dále myslím, že stánky pohromadě byl vážně skvělý nápad. Jediné, co se mi letos na AF nelíbilo byl festdance. Minlué ročníky jsem si nemohla vynachválit a byla to zábava, ale leto mi vadilo, že ten festdance byl jenom o K-Popu. Je to animefest, takže si myslím, že by sám o sobě festdance neměl být pouze o K-popu. Festdance byl propojený s CZHW předkolem, takže to možná bylo tím, ale osobně si myslím, že toto možná byla ta chyba. Ale je to pouze můj názor. Jinak opravdu letošní ročník chválím a těsím se na další :)

No a teď bych rovnou přešla k dotazu. Budou se ještě letos nebo v roce 2017 natáčet videoodpovědi na různé dotazy? Myslím, že si to hodně lidí chválilo a já osobně si taktéž myslím, že to bylo opravdu super a užitečné, takže se vlastně proto ptám :)

Předem děkuji za odpověď :)

christof
Pá, 21. 10. 2016 - 13:57
  Díky za pochvalu a

Díky za pochvalu a komentář. Už plánujeme další ročník a vymýšlíme, co zlepšit ;-)

Nějaké odpovědi jsme natočili už v létě - https://youtu.be/N0AKbQIWcn0