Fashion Corner (2023)

27. 4. 2023

Fashion Corner is a place dedicated to fashion and music fans from many subcultures like Visual Kei, Gothic, Lolita, Victorian fashion or Steampunk. There are thematic lectures and workshops as well as other accompanying programs including booths with handmade stuff. You can buy items such as jewellery, clothing etc. everything with a Harajuku fashion theme or something related to Asian pop culture.

105,5_Asymmetrical hearts

Autorská značka textilní designerky Kateřiny Mateičkové. Prodej alternativní módy- Lolita, Harajuku. Na stánku se lze domluvit na zakázkové tvorbě - šití cosplayů a jiných oděvů.
www.katerinamateickova.com/

404 Brand not found

Ručně vyráběné šperky a doplňky ve stylu elegant gothic lolita.
www.instagram.com/404_bnf_jewelry/

Bittersweet Carousel

Značka vyrábějící gothic sweet spooky šperky.
instagram.com/bittersweet_carousel?igshid=ZDdkNTZiNTM=

Diffidentia fashion

I am engaged in the creation of corsets and various extreme, special clothes and their accessories, jewelry, body harnesses. Each piece is unique. In terms of style, I make fantasy, gothic and steampunk pieces.
instagram.com/diffidentiafashion?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Din Elenion

Din Elenion je místem, kde se pod mlčenlivou oblohou sny mísí s myšlenkami. Vítá každého, kdo se ztrácí v širém světě a potají bloumá v krajích fantazie, o jakých se ostatním ani nesnilo. S otevřenou myslí a srdcem vytváříme nezvyklé oblečení pro nespoutané duše. Navrhujeme a šijeme kousky, které bez pochyby jinde nenajdete. Nakoukněte skrz závoj noci a vyberte si výrobek svých snů.
dinelenion.cz/

Porcelain Doll

Alternativní dámská móda české výroby. Oblečení i doplňky. ✤ gothic ✤ lolita ✤ steampunk ✤
www.porcelaindoll.cz

PURPLY

Jsme rodinná značka a naší specializací jsou kimona. Tento tradiční oděv v sobě skrývá ženskou rafinovanost, eleganci i neskutečné pohodlí. Je fascinující, že i po tolika letech, má kimono dnešnímu světu stále co nabídnout.
www.purply.cz/

SleepingDoll

SleepingDoll je malá značka alternativního oblečení a doplňků převážně ve stylu gothic a lolita. V repertóáru lze však nalézt i pár normálnějších kousků, které si můžete vzít kamkoliv, kdykoliv. Každý kousek je šitý s láskou k řemeslu a módě ^__^
www.instagram.com/sleepingdollyuki/

Trip in the dream

Trip In The Dream is a lolita fashion importer and reseller for various brands from all over the world. Trip in the Dream’s goal is to discover unknown brands and designers from all around the world. On their website you will find items from Japanese brands like ATELIER PIERROT and Triple fortune. They also have Taiwanese brands like Atelier 17, Crème brûlée, Happy Forest. Another cornerstone of Trip In The Dream business is being extremely attentive regarding the customer’s wishes; helping them with all their questions regarding information and details of the items they are interested in. Top to bottom, in every style you can find everything you could ever want, need, and desire for your wardrobe.
tripinthedream.company.site/

Victorian Catherine

Victorian Catherine je značka pod kterouod roku 2012 vznikají repliky oděvů a doplňků pro odbobí viktoriánské éry. Zabývám se mimo jiné styly jako gothic, lolita a steampunk, ale také kostýmy pro burlesky.Vytvařím klobouky,fascinátory a také velké šperky doplněné o krajku, či peří.
FB/VictorianCatherine