Artist Alley (2023)

27. 4. 2023

3Demon's Prop Shop

Garážový výprodej rekvizit a doplňků pro cosplay, které jsme vytvořili v naší 3D tiskové dílně. Od vytisknutých DIY kitů po hotové propky.
3d-mon.com/

Adalhide

Studentka pedagogické fakulty, co miluje umění a ráda s chutí tvoří. Najdete u ní fanarty, ale i vlastní tvorbu zahrnující tradiční grafické techniky jako je linoryt a sítotisk.
www.instagram.com/adalhide_art/

Alassa

Alassa se živí jako ilustrátor na volné noze. Její tvorba se soustředí primárně na komiksy, storyboardy a příběhové ilustrace s důrazem na emoci. Poslední dobou ale čichla také k plakátové tvorbě. Když zrovna nekreslí, tak obvykle šije cosplay, craftí, hraje hry a nebo srká kafe na procházce v lese. Na stánku najdete komiksové knížky, samolepky a printy všech možných velikostí s originální i fandomovou tématikou.
www.instagram.com/artofalassa/

Amazink Tattoo Studio

Jsme unikátní tetování studio zaměřené na cartoon a anime motivy, můžete si u nás nechat vytetovat dokonce nášivku, samolepku, nebo styl watercolor.
amazink.cz/

Amethyst Empire

Hi! I'm hand made artist from Poland. I create jewelery, headpieces and other dark fairytale accessories, but don't worry. In my magical empire everyone will find their own shine!
www.instagram.com/amethyst__empire/

Angry Albatros

Katarina Kratochvílová/Angry Albatros Zabývá se ilustrací a komiksem. V letošním roce získala ocenění International Manga Award za komiks Used Kimono Store. Kreslí převážně pro časopisy a knihy, ve volné tvorbě se hodně věnuje Japonsku. Nejraději kombinuje inkoustovou linku a digitální vybarvení.
www.angryalbatros.cz/

ANRI speedpaints

Věnuji se především digitálním ilustracím v anime stylu, případně semi-realistic. Letos se na stánku můžete těšit na téma pro fanoušky yaoi a yuri, obohacený o vybrané dřívější kousky z mého portfolia. :) Budu ráda když mě navštívíte.
anrispeedpaints.myportfolio.com/portfolio

Aquila Háza

Fantasy, steampunk and gothic style jewelry made out of wire. You don't have pierced ears? No problem. Our ear cuffs and aer wraps can be worn without it.
aquilahaza.com/

Art with errors

Ahoj, som Err a robím umenie s chybami. Nájdete u mňa čarodejnícke tašky, nenápadné fandomové printy či nálepky, pastelové cute náramky a veľkú časť mojej tvorby je zameraná na LGBTQ tematiku. Tak si príďte pre svoj gender ;)
www.instagram.com/art_with_errors/

Artopolis

Ilustrace nejen korejských seriálů a skupin přeměněných na art printy, samolepky, klíčenky, odznáčky, zápisníky a další dárkové předměty - to je Artopolis. Ilustrace mají komiksovo-realistický nádech, a pokud jste milovník k-dram, k-popu a celkově seriálů, jistě si zde najdete něco, co zaujme i vás.
artopolis.myportfolio.com/

Arts of Akio

Hello, I'm Akio from Hungary. Yoroshiku Onegaishimasu ^u^/. I'm a graphic designer and I always loved the Japanese culture since my childhood so I like to draw from my fandoms and of course I have a pair of some sweet OC too. I really like the cute animals like the Japanese akita inu :). I always try to create some usefull items from my works as like t-shirts, notebooks, bookmarks, keychains ...etc. . So check my insta and meet them ♥.
www.instagram.com/artsofakio/

Ayu - Kanzashi

Kanzashi vyrábím již od roku 2014. Kanzashi je japonská technika skládání květů z látek. Vyrábím kanzashi od různých tvarů květin po zvířátka. U stánku naleznete čelenky, spony, brože až po celé kanzashi sady.
FB/ayurucnitvorba

Azurine

Jsem digitální umělkyně ze Zlína, která se mimo studium věnuje kreslení fanartů a vlastních návrhů. Inspiraci čerpám především z mých oblíbených anime a herních titulů. Účast na artist alley bylo mé hlavní novoroční předsevzetí, protože bych si přála svůj koníček posunout o kousek dál. Plánuji prodej printů, samolepek, placek a ručně vyráběných kostek na DnD.
www.instagram.com/azurinecrafts/

Bear Caft INK

zdravim chcel by som sa spýtat či by nebolo možné na vašom festivale si prenajat miesto na tetovanie stym zeby som tam mal svojho človeka ktoreho by som tetoval a material na prezentaciu svojej práce v zahraničí to už funguje nejaký čas tak ma napadlo ci by sa to nedalo zrealizovat aj v rámci cz/sk moje portfolio je z velkej časti iba anime
instagram.com/bear_craft_ink?igshid=YmMyMTA2M2Y=

bergkonia

typický artist s mrtvým accountem. ze záhrobí posting angle :^)
www.instagram.com/bergkonia/

Blu dryad

Ahoj! jsem Natálie a věnuji se výtvarnu. Na místě bude vystavené portfolio, autorské výrobky a printy prací. A zároveň budu kreslit akvarelové alter ega návštěvníků.
www.instagram.com/blu_dryad/

Bonchilo

Ahoj ! Digitálnej tvorbe sa venujem už niekoľko rokov a v posledných rokoch som začala experimentovať aj s vlastným merchom. Mojím snom bolo vždy predávať na artist alley a povedala som si, že tento rok by som to aj rada zrealizovala
www.deviantart.com/bonchilo/gallery

Box of Limbs

Jsem umělkyně z Prahy a téměř celý život se aktivně věnuji kresbě. Můj styl se stále mění a tak i moje oblíbené fandomy, takže je velice snadné na mém stánku najít něco, co by udělalo radost nejen Vám, ale třeba i přátelům jako dárek či suvenýr. Můj styl je spíše semi-realismus mixnutý s anime/mangou a ráda zkouším nové věci co se týká technik. Mimo fandomové věci se u mě dají najít také roztomilý horor, estetické brutalitky nebo pěkní chlapci a zvířátka. Nově se u mě dají najít i šperky, doplňky a různorodá tvorba z pryskyřice ve stylu pastel goth a alternative.
www.instagram.com/_boxoflimbs_/

BZB INK

Jmenuji se Bee a jsem tatérka, která se mimo jiné věnuje i ilustracím a tvorbě merche. V mé tvorbě lze najít především prvky japonských démonů a asijských mýtických stvoření. Na letošním Animefestu bych ráda nabídla právě printy, samolepky, dočasné tetování a merch(klíčenky, trika, plátěnky, vaky) s yokaii, které tvořím speciálně na téma této akce + bude letos možnost zakoupit poslední dotisk textilu z mé limitované edice s maneki neko, warrior shibou a lantern tanukim.
instagram.com/bzb_ink

Capi.mizuhiki

Šperky a doplňky tvořené technikou mizuhiki, což je tradiční japonské umění vázání uzlů ze speciálních papírových šlahounů. Protože uzel se sám od sebe nerozváže, tak symbolizuje celoživotní pouto mezi lidmi, přátelství, lásku a věří se, že nositeli přináší štěstí a ochranu před zlem.
www.mizuhiki.cz/

Cloe Davies

Ilustracie v Comic/Anime štýle s tematikou Dungeons and Dragons a Fantasy
cloedavies.artstation.com/

Dazhga

Ukrainian artist Dazhga will draw your cartoon portrait right away.
www.instagram.com/da_zhga/

DK ART

Český amatérský ilustrátor s oblibou malebného stylu, anime a videoher.
www.instagram.com/danieldk_art

EdinaDraws

Přes den právnička, po nocích ilustrátorka se slabostí pro historické romány, anime a videohry.
www.instagram.com/edinadraws/

EilionFate

Jsem Artist Vtuberka s velice hlasitým smíchem. Zaměřuji se na tvorbu komiksu svého modelu Eilion a kreslím fanarty na svět gacha her a nekoworks, ale i vtuberů z nijisanshi skupiny.
www.instagram.com/eilionfate/

EnneiART

Creator of what you would call an „artistic chaos“ – you name it, I make it.
www.instagram.com/enneiart/

Fayrine / Naemi Fay

Hello I'm an anime artist and Vtuber drawing mostly original fantasy characters and Genshin Impact fan art. ^^
www.instagram.com/fayrine_artist/

Feminetomboy

Zdravím! Jsem digitální malíř, tvůrce velmi rušných pozadí a večně unavený organizátor zinů. V nedávné době mě pohltila DSMP horečka, což jde vidět na mých kresbách. Rozhodně u mě však není nouze ani o originální tvorbu! Na sociálních sítích jako je IG, Twitter a Tumblr mě najdete pod jménem Feminetomboy :)
drive.google.com/drive/folders/1RR73IRrOGeIhDBqO3Bdp5pKiN32psaQY?usp=share_link

GalaxyFoxxy

Tvorbě oušek a ocasů z umělé kožešiny jsem se začala věnovat v době covidu a karantény a tohle hobby jsem si neskutečně zamilovala a zůstala jsem u něj i nadále. Jelikož jsem sama cosplayer, věděla jsem že je kolikrát těžké sehnat k postavám které bych chtěla cosplayovat ouška přesně podle mojich představ a jsem ráda, že to i ostatním cosplayerům v tomto ohledu mohu ulehčit ♥ Postupem času se snažím zdokonalit i ve výrobě doplňků k ouškům či setům, ať už v podobě mašlí, nebo růžků. Každá správná kočkoholka si nakonec zaslouží supr čupr ouška, ne? ^^
www.instagram.com/galaxyfoxxy/

Garfi

Kreslím digitálně i tradičně, hlavně postavy a zvířata (nejvíce kočky). Mé práce ilustrace zahrnují fanarty i originální tvorbu. Prodávám printy, samolepky, bločky, washi pásky a rychlé skici na místě.
www.instagram.com/__garfi/

Gehita Shop

Tvorba je inspirována světy fantazie. Hluboké elfí lesy, parní viktoriánská města nebo postapokalyptické pláně pustiny. Šperky jsou z drátů, minerálů, kovových součástek, skla nebo polymeru.
linktr.ee/gehitashop

HA-NA-MI

České doplňky s nádechem Japonska porcelán, šperky, textil, sklo, vějíře
www.ha-na-mi.cz/

Hana Aki Art

Jsem kreslířka z Brna, která se nebojí fanartů ani vlastních OC postav.
www.instagram.com/hanaakiart/

Henrik Kublick

Artist/illustrator from denmark. Working in black and white illustration
m.facebook.com/henrikkublickqblik

HOLOGRAMO

We are three spanish friends living in Prague (One 2D artist, one 3D artist and one engineer) that came together to put out the best 3D Fanarts we can get. We started very recently (less that a year) and we are very excited to partake in the Czech artist community. Thank you! :)
www.instagram.com/hologramo3d/

Hynek Šnajdr Art

Originální malby, komiksy, printy, šperky, textil a další výrobky vytvořené s péčí a láskou, inspirované přírodou, fantasy, životem a Japonskem.
hynek-snajdr.pixpa.com/portfolio/illustrations

Charliedzilla

Charliedzilla je režisérka, animatorka a ilustratorka žijuca v Prahe. Inšpiraciu hlada hlavne v prirode a mytologii. Na jej stanku najdete množstvo vecičiek, od nalepiek, cez zošity a nažehlovačky až po tašky. Okrem množstva originalnej tvorby u nej môžete najsť aj Pokemonov, Deltarune či viac niche česke a slovenske večerničkové fandomy.
www.instagram.com/charliedzillart/

Charlien.art

Česká umělkyně Charlien, která aktuálně má na kontě spolupráci se jmény jako WarnerBros a Disney nyní na Animefest přináší zcela novou kolekci originálních maleb a designů, které budou poprvé viděny exkluzivně na této akci. Vyskytují se v jejím sortimentu jak originální koncepty z hlavy, tak různé fantasy a herní tématické prvky.
charlien.art/portfolio/

Chosique

Hey! I'm an Austrian Artist, specialized on Danmei and Character Art. You can find Prints, Pins, Keychains and Stickers in my Sortiment. Also, if you're interested in Commissions, I'm offering some slots. Can't wait to meet y'all <3
www.instagram.com/chosartique/

IzzumiArt

Pandí streamerka kreslící převážně anime postavy a draky!
www.instagram.com/izzumi_art/

Jakešovy Čmáranice

Digital aritst Anime/Fantasy/LoL @jakesovy.cmaranice
638365199da83.site123.me/

Jan Mareš

Kreslíř komiksů a ilustrátor fantasy světů. Tvůrce světa čarodějky.
www.instagram.com/janmaresh/

Jana „Yuffie“ Kilianová

Omniprezentní žena s nebezpečným sklonem k hyperfixaci na… úplně všechno. Autorka komiksů, herní grafička a ambiciózní designérka, která na festivalech (dříve pod e-shopem WOOWOO.cz) prodává své printy, placky, samolepky či původní autorské karty Pokémonů.
janakilianova.cz/

janota.ink

Teter ze studia Woodhill Tattoo, zaměřující se na anime a dark motivy
instagram.com/janota.ink?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Jayllustrates

Věnuji se digitálnímu kreslení od ledna 2021. Maluji především dívčí postavy v anime stylu, ať už jako fanart nebo originální tvorbu. V mých obrázcích najdete spoustu květin, motýlů a pastelových barev. Kreslení se stalo mou velkou vášní. Je to pro mě způsob, jak vyjádřit své pocity a sdílet své kreativní nápady s ostatními.
www.instagram.com/jayllustrates/

Jellypon Art

Jsem ilustrátorka na volné noze specializující se na kresbu fanartů z anime, seriálů a her a na svém stánku prodávám kromě klasických printů i samolepky, akrylové klíčenky, podtácky, plátěné tašky, vějíře a jiné drobnosti pro radost.
jellypon.com

Kabujiro

Austrian Artist specializing in traditional Japanese Art and Mythology.
store.kabujiro.com

Kimaneko

Malé české studio. Ručně vyrábíme zvířecí ouška, ocásky, packy a anime doplňky.
www.instagram.com/kimaneko_studio/

Kinky Panda

Lokální výrobce doplňků a triček s vlastním designem. Orientujeme se na alternativní módu.
kinkypanda.cz

Kitzat

A mixed media artist, who enjoys drawing silly animals and a variety of fanart
kitzat.carrd.co/

Kiwa

Freelance artist
www.instagram.com/the_kiwa/

Korunka

Jsem freelance umělkyně, která miluje hry, anime a Japonsko! A jde to v mé tvorbě dost vidět :)
www.instagram.com/korunecka

Lenaart0

Digitálnímu umění se věnuji už 4 roky. Nejradši kreslím fanarty a to z World of Warcraft a League of Legends. Dělám také ale portréty svých vlastních postv, vymýšlím jejich design a jejch příběh. Hodně ráda maluju elfy a magické postavy. Mám ráda výrazné a křiklavý barvy se kterými hodně a ráda pracuju. Nebojím se vytvořit si vlastní paletu barev. Od srsti mi není udělat ale i něco decentního a klidného. Poprvé jsem se letos odhodlala přihlásit se do artist alley kde bych ráda udělala lidem radost mými printy nebo třeba samolepkami a plackami.
lenart0.artstation.com/

LeSoldatMort

Mort je umělec na volné noze, který svou tvorbou nechává prostupovat svoje zájmy mezi které patří folklór, historie, horory i temná či klasická fantasy (a v neposlední řadě i samotná Final Fantasy). Mimo kreslení vyučuje kurzy ilustrace, občas dělá na cosplayi a taky hraje dokola ty samé hry nebo mazlí kočky na potkání. V Artist's Alley můžete u Morta najít spoustu printů, pohledů, plakátů i samolepek a menšího merche.
www.instagram.com/lesoldatmort/

Light's Art

Ahoj! Jsem Light a přináším vám originální nerdy akvarelové obrazy. Neváhejte se u mne zastavit, pokud hledáte obrazy, plakáty, nálepky, klíčenky či dřevěné brože, vše vyrobené s láskou. Mám tu něco pro každého, tak přijď! XOXO Light
lightsart.carrd.co/

LIONHExART

Digital (fan)artist from Slovakia based in Czech Republic - mostly focusing on whatever or whoever my favorite characters are at the moment and narrative illustration.
instagram.com/lionhexart

Lucie Konop

Přijďte si pro roztomilé nálepky, pokémoní stránky do herbáře, omalovánky nebo originální repainty pokémoních karet.
luciekonop.art/

LunLucyArt

Jsem fanartistka populárních sérií, filmu a anime. Nabízím printy, placky a stickersky!
www.instagram.com/lunlucyart/

Lustanjo

Hiya! My name is Lustanjo and I love to draw everything cute - cats, fanart, animals and more!
webshop.leamogree.art

M.H.Kaspar

M.H.Kaspar is an illustrator, whereby the aesthetics of nature and animals in particular serve as her muse. In her detailed works, she gives them a touch of mysticism and magic.
www.instagram.com/mhkaspar.art/

Miko Cosplay Handmade

Kawaii handmade jewellery made with love and a lot of glitter!
www.instagram.com/mikocosplayhandmade/

Misu.ink

Tatérka zaměřující se na herní témata a anime, zvířecí a květinové motivy.
instagram.com/misu.ink?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Mona the MadCat

Ouška vyrábím od roku 2015. Ať už si přejete něco pro radost nebo ke cosplayi – uši, ocásky i další sortiment najdete u MadCat!
FB/MonaTheMadCat

N&N šperky

Vyrábíme ručně šité šperky z exklusivních japonských rokajlů značek Miyuki a Toho beads, ale i z kvalitních českých Preciosa korálků. Vyberou si u nás lolity, gothičky, ale i všichni ostatní, co milují originální hadmade šperky :-)
www.instagram.com/nansperky/

Niju_Illustration

I am an italian artist currently living in Vienna, that studied animation, illustration and comics and I mostly specialized in traditional techniques. I make artworks about pop culture media, animals and original characters. I offer prints, originals, sticker, charms and commissions.
www.instagram.com/niju_illustration/?hl=de

Od Maru

Co je tvorba Od Maru? To je svět zářivých barev a roztomilostí, které se zhmotnily v podobě háčkovaných a šitých výrobků. Zavítejte k mému stánku a probuďte své vnitřní dítě.
instagram.com/od_maruu?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Onlyhorns

Onlyhorns, místo pro všechny milovníky rohů a cosplay doplňků.
www.etsy.com/shop/Onlyhorns?ref=profile_header

Pinkgore

Do you like cute and colorful art? If you do, I bet we’ll get along !!
www.instagram.com/pinkgore_/?hl=en

Plishel

Handmade animal/cosplay ušká a chvosty
ko-fi.com/album/Available-Ears-I3I1G5OO1

poco.peach

I'm a digital illustrator based in Latvia. I love to create illustrations in cute and dreamy style inspired by my favorite videos games and animations.
pocopeach.carrd.co

Pokédomes

Napadlo vás někdy, jak si žije pokémon v Pokéballu? Nás ano! A chtěli jsme, aby to tam měli co nejkrásnější. Tvoříme jim přírodní scénérie, útulné pokojíčky i dovolenou na pláži. Chceme, aby se měli co nejlépe. Dokážeme vytvořit i vlastní Pokédomes na přání.
www.instagram.com/pokedomes/

PUI-PUJ háčkované hračky a doplnky

Umelkyňa zo Slovenska tvoriaca ručne háčkované hračky a doplnky špecifické svojím “cute” výrazom Cute crochet toys & accessories
FB/PUIPUJaccessories

RachedArt

Ahoj, Kreslím už od roku 2016 a v roce 2018-2019 jsem měl štěstí mít stánek na Animefestu. Tento rok bych se rád vrátil a podělil se s vámi o moje nejnovější kresby. Pokud budu vybrán, prodával bych více cenzurované verze mých ilustrací.
www.deviantart.com/rachedart/gallery

Reartity

Začínající obchůdek s autorským fanmerchem z her Genshin Impact a Fire Emblem Heroes. Těšit se můžete především na odznáčky z tvrdého lapelu (hard enamel pins), washi pásky a další :)
www.instagram.com/art_of_reartity/

Renmulltattoo

Tatér ze studia Woodhill tattoo, tetuji hlavně anime a občas jiné komiksy (Marvel, DC) nebo kreslené postavy.
instagram.com/renmulltattoo?igshid=YmMyMTA2M2Y=

Rikel

Fantasy ilustrace, roztomilí chibíci a všechno možné mezi tím.
www.instagram.com/rikelart/

Rinabow

Hi, I'm Rina! I'm an artist and video game developer from the Netherlands who creates handmade plush toys and pixel art. 莉奈です!オランダ在住のアーティストや同人ゲーム創作者です!手作りぬいぐるみ製作したりドット絵描いたりして作った物を販売します!
www.rinabow.com/

Senga

As a sculptor, I create unique headdresses, jewelry and various accessories for steampunk, gothic and fantasy styles.
FB/sk.senga/

Shiru Sunflower

i love to draw, i love fandom, i want to make fandom beings smile with my original graphics. I specialize in chibi because I want to make the world cozier. I present my graphics on stickers, handmade bookmarks and coasters.
www.instagram.com/shirusunflower/

Simply_ryuu

V mojom portfoliu najdete rozne cute veci z anime alebo moje original kresby. Taktiez mam rozlicny druh merchu ako napriklad privesky, piny, odznaky atd.
www.instagram.com/simply_ryuu/

st4rfighter

I am an artist from Estonia coming to Czechia for the first time~ I make embroidered patches and keychains, acrylic charms and enamel pins. At my table you will find both fanart and some original works as well, but most importantly everything is really pink and cute!
st4rfighter.carrd.co/

TattooArtist Xenia Vaykhel

Profesionální tatérka mezinárodní úrovní. Vítězka soutěží na Tattoo festů v České republice, Německu, Rakousku a dalších zemích. Na anime festivalu uvidíte proces barevného tetování ve stylu anime a také si můžete přímo na festivalu udělat mini tetování podle individuálního návrhu Xenii.
instagram.com/ksenia_vaykhel?igshid=YmMyMTA2M2Y=

TBGKaru's AGD (anime, games, danmei)

Fandomová veteránka a fan artistka, která ochutnala z každého kousku něco - anime klasiky, vocaloid, hry (FFXIV, overwatch, a další), a naposled také nový trend ze světa Boys Love = Danmei. Produkty pro milovníky LGBT+ tématiky (nebo zkrátka BL/GL), ale taky pro ty, co zkrátka milují koukat na 2D waifus/husbandos! ♥
tbgkaru.wixsite.com/mysite/my-work-me-prace

TenebrisArt

Bris, vystupující pod přezdívkou TenebrisArt se věnuje hlavně digitální kresbě - ať už se jedná o ilustrace hrdinů ze světa videoher a nebo koncepty originálních postav a zvířat. Mimo to se věnuje také kresbě roztomilých chibi postaviček a ACEO kartiček markery nebo větším kresbám pastelkami.
www.instagram.com/tenebris.art

Teresa Kiene Illustration and Design

Teresa is a Czech/American artist who loves to draw fanart and original content inspired from anime, video games, and cartoons.
www.instagram.com/tteatime/

TIGERTOASTER

An artist and animation student from Latvia. Bright colors and rectilinear shapes are my favorite.
tigertoaster.carrd.co/?fbclid=PAAaZmGysDxtVjZNwJkc5xxQb7Vz7RasCBh6iqVS45jBkOfQCm_BIWIsk8_8I

Tofusenshi

kreativní streamerka a freelance ilustrátorka věnující se fan artům a originálním fantasy charakterům. https://tofusenshi.art/ https://www.instagram.com/tofusenshi/
tofusenshi.art/portfolio/

Train's de Tales

Illustration and Art from Austria - Dragons, Cats and more!
www.instagram.com/trainsdetales/

V rouše vlčím

Tvořím ilustrace inspirované fantasy, světem zaklínače, středověkem, mytologií, okultismem.
www.instagram.com/vrousevlcim

VoidShinji

Ahoj, jsem Shinji! Na mém stánku můžete očekávat printy fanartů nebo produkty jako piny a samolepky.
www.instagram.com/voidshinji/

VSKR_

VSKR_ je komiksový tvůrce, ilustrátor a concept artista na volné noze. Zaměřuje se především na fanarty z her, anime a komiksů. Mimo to také pracuje na osobních projektech. Často se v jejím umění odráží inspirace z asijské mytologie nebo punk/rock kultury.
www.instagram.com/vskr_art/

wei.aviii8

Hello! I'm Wei, a Chinese artist and merch maker based in Czechia. I like flowy, round shapes and enjoy trying new things esp when it comes to merch-making! ~ Currently obsessed with danmei ✿ https://weiaviii8.carrd.co/
weiaviii8.carrd.co/#portfolio

Wyccka

U mého stánku najdete všechno možný, jen ne obrázky vašich dětí. Trička, samolepky, fanarty ale i originální výtvory. Budu se na Vás těšit. Wyccka
www.instagram.com/wyccka_art/

Wylfi

Meet Wylfi, the cuteness queen! She graduated from uni with an animation degree and went on to work as an illustrator in an office. But last year, she decided to break free and become an independent illustrator, spreading good vibes with her adorable and fluffy creature creations. Wylfi isn't just a 2D artist, though. She's a 3D printing enthusiast who creates her own art dolls that are just as cute and adorable as her illustrations. With her bubbly personality and passion for spreading happiness through her art, Wylfi is sure to put a smile on your face!
www.instagram.com/wylfi/

Yiri Kus

ilustrátor na volné noze (CGE, Dračí hlídka, Dračí kalendář)
www.yirikus.cz

Yuki Anne

Ahoj já jsem Yuki! Vtuberka (královna z kočičího království) a ilustrátorka, která se zaměřuje na kresbu anime ilustrací a tvorbu Vtuber modelů. Proto u mě najdete fanarty Vtuberů, z anime a seriálů nebo her. Ale i mojí vlastní tvorbu. Budu se na vás těšit!
www.instagram.com/yukianne_art/